Yango Granat - ekstrakt ze skórki - kwas elagowy 40% 90 kaps.
- Yango
-
5905279845862
35.55 zł
-10%
39.50 zł
Cena za kaps. : 0.4złOpis
Granat znany jest głównie ze swojej charakterystycznej budowy, intensywnego smaku oraz korzystnego wpływu na wygląd i funkcjonowanie organizmu. W samej tylko jego skórce tego owocu znajdziemy wiele związków odżywczych, dlatego znakomitym pomysłem będzie sięgnięcie po sporządzony z niej ekstrakt marki Yango, który wspaniale sprawdzi się w roli suplementu diety.
Produkt występuje w formie gotowej do spożycia. Obfituje w wiele cennych składników odżywczych, które razem stanowią uniwersalną kompozycję. Znajdują się w nim antyoksydanty i fenole, witaminy A, C i z grupy B, a także potrzebne organizmowi substancje, takie jak wapń, żelazo, potas i krzem. To doskonała alternatywa dla soku z granatu, którego cierpki i wyrazisty smak nie każdemu odpowiada. Z powodzeniem zastąpi również inne suplementy diety, które są uboższe w składniki odżywcze i wzbogacone sztucznymi zagęstnikami.
Yango to polska firma, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży naturalnych suplementów diety. Od momentu rozpoczęcia funkcjonowania na rynku, czyli od 2014 roku, kieruje się podstawowymi wartościami, którymi są: szczerość, korzystanie wyłącznie z dobrodziejstw natury i składników najwyższej jakości, a także troska o zdrowie konsumentów. To profesjonalne podejście zaowocowało zdobyciem rzeszy klientów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. W asortymencie przedsiębiorstwa znajdują się między innymi kolagen do picia, ekstrakt z miłorzębu japońskiego, kurkumina oraz multiwitaminy dla dzieci.
Składniki - Yango Granat - ekstrakt ze skórki - kwas elagowy 40% 90 kaps.
Ekstrakt ze skórki granatu właściwego (Punica granatum) standaryzowany na zawartość min. 40% kwasu elagowego.
Sposób przygotowania i przechowywania
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.
Dane producenta/dystrybutora
YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa
Recenzje
Szczegóły - Yango Granat - ekstrakt ze skórki - kwas elagowy 40% 90 kaps.
- Producent: Yango
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 5905279845862
- EAN: 5905279845862
- Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm