Yango Hapisiv - suplement diety 90 kaps.

Obniżony nastrój to stan emocjonalny charakteryzujący się smutkiem, lękiem, niską samooceną, zmęczeniem i frustracją. W poważniejszych przypadkach narasta do chronicznego problemu, mającego wpływ na wszystkie aspekty życia codziennego. SKĄD BIERZE SIĘ OBNIŻONY NASTRÓJ? Czasami zły nastrój może być...

59.95 zł

-33%

89.00 zł

Cena za kaps. : 0.67zł

Dodaj do schowka

Opis

Obniżony nastrój to stan emocjonalny charakteryzujący się smutkiem, lękiem, niską samooceną, zmęczeniem i frustracją. W poważniejszych przypadkach narasta do chronicznego problemu, mającego wpływ na wszystkie aspekty życia codziennego.

SKĄD BIERZE SIĘ OBNIŻONY NASTRÓJ?

Czasami zły nastrój może być spowodowany czynnikami zewnętrznymi, takimi jak utrata bliskiej osoby, choroba lub stres w szkole lub w pracy. Jednak możesz również doświadczyć złego nastroju bez oczywistej przyczyny zewnętrznej. Niekiedy wachania nastroju mogą być związane z zaburzeniami równowagi biochemicznej organizmu.

ZWRÓĆ SIĘ O POMOC

Nie jest prawdą, że musisz cierpieć na depresję, aby porozmawiać z lekarzem o tym, jak się czujesz. Podzielenie się z kimś, tym co teraz przechodzisz, może pomóc w rozwiązaniu uczucia smutku i beznadziei. Ponadto, lekarz będzie mógł również udzielić praktycznych porad dotyczących radzenia sobie ze złym nastrojem.

SUPLEMENTACJA W WALCE Z OBNIŻONYM NASTROJEM

Wiele osób unika interwencji psychoterapeutycznych w łagodzeniu objawów obniżonego nastroju, obawiając się przepisywania leków farmakologicznych, okrytych złą sławą ze względu na możliwe skutki uboczne. Z tego powodu coraz popularniejsze staje się stosowanie składników ziołowych, wraz z odpowiednim doborem witamin dla wsparcia wewnętrznej równowagi emocjonalnej i psychicznej.

Składniki - Yango Hapisiv - suplement diety 90 kaps.

Acetylo-L-karnityna, ekstrakt z kłącza kurkumy (Curcuma longa) standaryzowany na zawartość min. 95% kurkuminoidów, z czego 80% kurkuminy, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea) standaryzowany na zawartość min. 3% salidrozydów oraz 1% rozawin, L-tryptofan, ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego (Valeriana officinalis) standaryzowany na zawartość min. 0,8% kwasu walerianowego, ekstrakt ze znamoin szafranu (Crocus sativus) standaryzowany na zawartość 2% krocyny oraz 1% safranalu, pirydoksyna HCL (witamina B6), metylokobalamina (witamina B12). Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie)

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla malych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży i karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Hapisiv - suplement diety 90 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904194060015
  • EAN: 5904194060015
  • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm