Yango Jagoda kamczacka 90 kaps.

Jagoda kamczacka (Lonicera caerulea var. Kamtschatica), wiciokrzew kamczacki, pochodzi z północno-wschodniej Azji. W języku angielskim jagoda kamczacka przyjmuje najróżniejsze nazwy: honeyberry (jagoda miodowa), blue-berried honeysuckle (wiciokrzew niebieski), sweetberry honeysukle (wiciokrzew o...

59.00 zł

Cena za kaps. : 0.66zł

Dodaj do schowka

Opis

Jagoda kamczacka (Lonicera caerulea var. Kamtschatica), wiciokrzew kamczacki, pochodzi z północno-wschodniej Azji. W języku angielskim jagoda kamczacka przyjmuje najróżniejsze nazwy: honeyberry (jagoda miodowa), blue-berried honeysuckle (wiciokrzew niebieski), sweetberry honeysukle (wiciokrzew o słodkich jagodach), jednak najciekawszą nazwą jest haskap berry, czyli jagoda haskap. Określenie to pochodzi z języka ludu Ainu, którym obecnie posługuje się biegle jedynie 10–15 osób na świecie. Jest rośliną długowieczną, żyje nawet do 35 lat. W Polsce, jak w wielu innych krajach świata jest uprawiana dla soczystych, mających słodko- kwaśny smak owoców.

ZASTOSOWANIE

Dojrzałe owoce mają wiele zastosowań w stanie świeżym lub w postaci soków, nalewek, mrożonek, czy suszu. Owoce przetwarzane są na dżemy, konfitury i galaretki. Stanowią smaczny dodatek do sałatek, różnego rodzaju deserów, pierogów i ciast. Dzięki intensywnej barwie soku stosuje się je również jako naturalne barwniki produktów żywnościowych.

Składniki - Yango Jagoda kamczacka 90 kaps.

Ekstrakt z owoców jagody kamczackiej (Lonicera caerulea var. Kamtschatica) 10:1.

Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie).

Wartości odżywcze

Składnik aktywny 1 kapsułka

  • Jagoda kamczacka - ekstrakt 10:1 360 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

1 kapsułka raz dziennie. Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Należy zachować ostrożność przy stosowaniu serdecznika podczas przyjmowania leków przeciwzakrzepowych, ponieważ może ON zwiększyć siłę ich działania.

Dane producenta/dystrybutora

Yango sp. z o. o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Jagoda kamczacka 90 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904194060213
  • EAN: 5904194060213
  • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm