Yango Lepiężnik różowy - ekstrakt 90 kaps.

Lepiężnik różowy (Petasides hybridus) to wieloletni krzew, występujący w całej Europie, a także w niektórych częściach Azji i Ameryki Północnej, znajdujący zastosowanie w zielarstwie od wieków. Roślinę spotkać można zwykle na mokrej, bagnistej glebie, w wilgotnych lasach oraz w sąsiedztwie rzek lub...

21.99 zł

-24%

29.00 zł

Cena za kaps. : 0.24zł

Dodaj do schowka

Opis

Lepiężnik różowy (Petasides hybridus) to wieloletni krzew, występujący w całej Europie, a także w niektórych częściach Azji i Ameryki Północnej, znajdujący zastosowanie w zielarstwie od wieków. Roślinę spotkać można zwykle na mokrej, bagnistej glebie, w wilgotnych lasach oraz w sąsiedztwie rzek lub strumieni. Jej aksamitne liście mogą osiągać średnicę nawet 1 metra, co czyni ją największą ze wszystkich roślin z rodziny astrowatych. Nazwa rodzaju Petasites pochodzi od greckiego słowa petasos, które oznacza filcowy kapelusz noszony przez pasterzy. Porcja dzienna ekstraktu odpowiada spożyciu 4300 mg sproszkowanego lepiężnika różowego.

Składniki - Yango Lepiężnik różowy - ekstrakt 90 kaps.

Ekstrakt z lepiężnika różowego (Petasites hybridus) 10:1 Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie)

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostepny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Lepiężnik różowy - ekstrakt 90 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903796650327
  • EAN: 5903796650327
  • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm