Yango Libido dla mężczyzn Suplement diety 50 kaps.

Wzmocnienie witalności dla obopólnej przyjemności! Libido to produkt dedykowany płci męskiej. Żeń-szeń syberyjski wpływa na wytrzymałość organizmu oraz wspiera funkcje poznawcze i umysłowe. Korzeń maca oddziałuje na płodność oraz wzmacnia zdrowie psychiczne i fizyczne. Zawarty kordyceps zaliczany...

30.00 zł

Cena za kaps. : 0.6zł

Dodaj do schowka

Opis

Wzmocnienie witalności dla obopólnej przyjemności! Libido to produkt dedykowany płci męskiej. Żeń-szeń syberyjski wpływa na wytrzymałość organizmu oraz wspiera funkcje poznawcze i umysłowe. Korzeń maca oddziałuje na płodność oraz wzmacnia zdrowie psychiczne i fizyczne. Zawarty kordyceps zaliczany jest do adaptogenów - odżywia ciało oraz podnosi poziom energii.

Składniki - Yango Libido dla mężczyzn Suplement diety 50 kaps.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleuthrococcus senticosus) 10:1, ekstrakt z korzenia maca (Lepidium meyenii) 10:1, inulina, ekstrakt z grzyba kordyceps (Cordyceps sinensis) standaryzowany na zawartość min. 40% polisacharydów. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie).

Wartości odżywcze

Składnik aktywny 1 kapsułka:

  • Żeń-szeń – ekstrakt 10:1 175 mg
  • Korzeń maca – ekstrakt 10:1 100 mg
  • Kordyceps – ekstrakt 50 mg
  • w tym polisacharyny (40%) 20 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

1 kapsułka, raz dziennie. Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po pierwszym posiłku.

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Informacja alergenna

Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Libido dla mężczyzn Suplement diety 50 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904365788328
  • EAN: 5904365788328
  • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm