Yango Olej z konopi - Suplement diety 60 kaps.

Konopie siewne (Cannabis sativa) od wieków używane są na całym świecie. Przez wieki uprawiane były ze względu na włókna, z których produkowano sznury, odzież i papier, ale także ze względu na nasiona, z których wyciskano olej jadalny stosowany jako okrasa do ziemniaków czy kasz. Olej z konopi...

46.00 zł

Cena za kaps. : 0.77zł

Dodaj do schowka

Opis

Konopie siewne (Cannabis sativa) od wieków używane są na całym świecie. Przez wieki uprawiane były ze względu na włókna, z których produkowano sznury, odzież i papier, ale także ze względu na nasiona, z których wyciskano olej jadalny stosowany jako okrasa do ziemniaków czy kasz.

Olej z konopi siewnej

Olej konopny pozyskiwany poprzez tłoczenie na zimno nasion konopi siewnej, jest przezroczysty i charakteryzuje się delikatnie zielonkawym zabarwieniem, a także wyrazistym smakiem, przypominającym nieco orzechy. Zyskuje dziś coraz większą popularność ze względu na swe liczne właściwości wpływające na ludzki organizm.

Ważne rozgraniczenia

Konopie siewne są kojarzone z konopiami indyjskimi, z których powstaje marihuana. Zawierają jednak znacznie mniej kanabinoidów, a praktycznie wcale nie zawierają tetrahydrokannabinolu (THC) – związku psychoaktywnego, któremu konopie indyjskie zawdzięczają właściwości.

Olej konopny różni się także od oleju kanabidiolowego (CBD), który jest ekstraktem z konopi indyjskich i wykorzystuje się do jego produkcji kwiaty i liście konopi.

Składniki - Yango Olej z konopi - Suplement diety 60 kaps.

Olej z nasion konopi (Canabis sativa) tłoczony na zimno, standaryzowany na zawartość 55,83% kwasu linolowego. Skład kapsułki: Żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.

Wartości odżywcze

Składnik aktywny 1 kapsułka:

  • Olej z nasion konopi 1000 mg
  • w tym kwas linolowy (55,83%) 558,3 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie. Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Dane producenta/dystrybutora

YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Olej z konopi - Suplement diety 60 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904194060022
  • EAN: 5904194060022
  • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm