Yango OPC 95% ekstrakt z pestek winogron 90 kaps.

Pestki winogron zawierają duże ilości aktywnych biologicznie związków chemicznych zwanych oligomerycznymi proantocyjanidynami (OPC). Proantocyjanidyny są biologicznie aktywnymi flawonoidami i ze względu na swoje właściwości nazywane są potocznie „superprzeciwutleniaczami”. Wobec niektórych wolnych...

51.99 zł

-25%

69.00 zł

Cena za kaps. : 0.58zł

Dodaj do schowka

Opis

Ekstrakt z pestek winogron to silny preparat, dzięki któremu zauważysz poprawę już po kilku zastosowaniach. Jego najważniejszą zaletą jest produkcja z ekstraktu, a nie zmielonych pestek winogron. Zapewnia to zdecydowanie lepsze działanie. Ekstrakt nosi nazwę OPC, co oznacza oligomeryczne proantocyjanidyny. Ich działanie jest niezwykle silne. Wykazują wysoką aktywność antyoksydacyjną, silniejszą nawet do 50 razy niż witamina E i 20 razy niż witamina C.

Lista korzystnych oddziaływań roślinnego ekstraktu z winogron wspomagających funkcjonowanie organizmu jest niezwykle długa. To zdrowie w najczystszej postaci.

W dziennej porcji znajduje się aż 900 mg OPC w kapsułkach. Kapsułki nie posiadają zbędnych wypełniaczy, które nie przynoszą żadnych korzyści. Same otoczki ekstraktu zostały wykonane z celulozy roślinnej, dzięki czemu są przyjazne dla wegan i wegetarian.

Całe opakowanie wystarcza na 30 lub 90 dni, w zależności od wyboru wielkości porcji dziennej.

Yango to polski producent, który stawia na produkcję suplementów najwyższej jakości. Realizacja produktów odbywa się w oparciu o najnowsze badania naukowe. Naturalne składniki i prawidłowe proporcje to cechy charakterystyczne tej marki.

Składniki - Yango OPC 95% ekstrakt z pestek winogron 90 kaps.

Ekstrakt z pestek winogron (Vitis vinifera) standaryzowany na zawartośc min. 95% OPC (proantocyjanidyny oligomeryczne.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango OPC 95% ekstrakt z pestek winogron 90 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905279845510
  • EAN: 5905279845510
  • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm