Yango Piperyna 95™ - ekstrakt 95% 60 kaps.

Piperyna to cenna substancja występująca w czarnym pieprzu.

26.99 zł

-7%

29.00 zł

Cena za kaps. : 0.45zł

Dodaj do schowka

Opis

Piperyna 95™ firmy Yango jest substancją czynną pozyskiwaną z pieprzu czarnego. Ten składnik nadaje wrażenie ostrości oraz specyficzny aromat podczas konsumpcji potraw przyprawionych pieprzem. Produkt rekomendowany jest dla osób aktywnych fizycznie, które ukończyły 18. rok życia.

Piperyna BioPerine®, która została użyta do produkcji wyrobu, pochodzi od firmy Sabinsa, która przoduje w produkcji ekstraktów roślinnych. Pozyskana została podczas zbiorów pieprzu w Indiach. Gwarantuje to wysoką jakość produktu.

Polski producent Yango specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych suplementów diety, bazujących na naturalnych składnikach o najwyższej jakości. Yango podejmuje współpracę z liderami współczesnego rynku (Sabinsa). W swojej pracy marka stawia na proces jak najbardziej zbliżony do natury (praca na maszynach półautomatycznych oraz transport surowców drogą lądową). Firma produkuje wyroby, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego.

Składniki - Yango Piperyna 95™ - ekstrakt 95% 60 kaps.

Substancja pomocnicza:celuloza mikrokrystaliczna; ekstrakt z czarnego pieprzu (Piper nigrum) standaryzowany na 95% zawartości piperyny.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Piperyna 95™ - ekstrakt 95% 60 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907483417118
  • EAN: 5907483417118
  • Wymiary: 11.5 x 5.9 x 5.9 cm