Yango Serdecznik pospolity - ekstrakt 90 kaps.

Serdecznik pospolity (Leonurus cardiaca L.)gatunek rośliny wieloletniej należący do rodziny jasnotowatych. Osiąga wysokość do 1,5 metra i charakteryzuje się wydzielaniem słabego, nieprzyjemnego zapachu. Występuje w Europie, Turcji i Ameryce Północnej. JAK DZIAŁA? Ziele serdecznika bogate jest w...

29.99 zł

-23%

39.00 zł

Cena za kaps. : 0.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Serdecznik pospolity (Leonurus cardiaca L.)gatunek rośliny wieloletniej należący do rodziny jasnotowatych. Osiąga wysokość do 1,5 metra i charakteryzuje się wydzielaniem słabego, nieprzyjemnego zapachu. Występuje w Europie, Turcji i Ameryce Północnej.

JAK DZIAŁA?

Ziele serdecznika bogate jest w substancje o właściwościach uspokajających, natomiast susz pozyskany z tej rośliny zawiera duże ilości flawonoidów. Dodatkowo obfituje w takie składniki jak terpeny, garbniki, różnego typu glikozydy, sole mineralne, cholinę, oraz olejek eteryczny*.

Składniki - Yango Serdecznik pospolity - ekstrakt 90 kaps.

Ekstrakt z ziela serdecznika pospolitego (Leonurus cardiaca) 10:1.

Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie).

Wartości odżywcze

Składnik aktywny 1 kapsułka

  • Serdecznik pospolity - ekstrakt 10:1 320 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

1 kapsułka raz dziennie. Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

Yango sp. z o. o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Serdecznik pospolity - ekstrakt 90 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904194060077
  • EAN: 5904194060077
  • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm