Yango Sposób na cukier 50 kaps.

Zachowanie prawidłowego poziomu cukru we krwi sprzyja utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji. Niezwykle ważne jest stosowanie zdrowej i zbilansowanej diety. Warto wzbogacić swój jadłospis o rośliny, które przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu glukozy we krwi. Produkt SPOSÓB NA CUKIER zawiera...

25.99 zł

-26%

35.00 zł

Cena za kaps. : 0.52zł

Dodaj do schowka

Opis

Zachowanie prawidłowego poziomu cukru we krwi sprzyja utrzymaniu organizmu w dobrej kondycji. Niezwykle ważne jest stosowanie zdrowej i zbilansowanej diety. Warto wzbogacić swój jadłospis o rośliny, które przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu glukozy we krwi. Produkt SPOSÓB NA CUKIER zawiera 10 wysokiej jakości ekstraktów roślinnych, które wpływają pozytywnie na regulowanie poziomu glukozy.

Składniki - Yango Sposób na cukier 50 kaps.

Ekstrakt z owoców aronii (Aronia melanocarpa) stardaryzowany na zawartość min. 15% antocyjanów, inulina, ekstrakt z ziela czystka kreteńskiego (Cistus creticus) 10:1, ekstrakt z owoców czarnej borówki (Vaccinium myrtillus) standaryzowany na zawartość min. 25% antocyjanów, ekstrakt z karczocha (Cynara scolymus) 10:1, ekstrakt z grzybów maitake (Grifola frondosa) standaryzowany na zawartość min. 40% polisacharydów, ekstrakt z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum) standaryzowany na zawartość min. 80% sylimaryny, ekstrakt z rdestowca ostrokończystego (Reyonutria japonica) standaryzowany na zawartość min. 50% trans-resweratrolu. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegetariańskie)

Wartości odżywcze

Składnik aktywny 1 kapsułka

 • Aronia - ekstrakt 100 mg w tym antocyjany (15%) 15 mg
 • Czystek - ekstrakt 10:1 60 mg
 • Borówka - ekstrakt 40 mg w tym antocyjany (25%) 10 mg
 • Karczoch - ekstrakt 10:1 40 mg
 • Maitake - ekstrakt 25 mg w tym polisacharydy (40%) 10 mg
 • Ostropest plamisty - ekstrakt 25 mg w tym sylimaryna (80%) 20 mg
 • Rdestowiec - ekstrakt 10 mg w tym resweratrol (50%) 5 mg

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. 1 kapsułka dziennie. Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po pierwszym posiłku.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom oraz kobietom w ciąży i karmiącym. Informacja alergiczna: Nie zawiera skorupiaków, jaj, ryb, orzechów, soi, składników mlecznych, selera, gorczycy, sezamu

Dane producenta/dystrybutora

YANGO Sp. z o.o. ul. Granitowa 3/14 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Sposób na cukier 50 kaps.

 • Producent: Yango
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5907483417385
 • EAN: 5907483417385
 • Wymiary: 10.1 x 5.6 x 5.6 cm