Yango Wapń z Alg Czerwonych Suplement diety 100 g

WAPŃ Z ALG CZERWONYCH JEDEN Z NIEZASTĄPIONYCH! Algi stanowią bogate źródło mikro- i makroelementów, witamin oraz substancji o właściwościach przeciwutleniających*. Wapń znajdujący się w algach Lithothamnium calcareum wyróżnia się dużą biodostępnością*. Jest lepiej przyswajalny niż wapń z muszli...

29.99

-39%

49.00 zł

Cena za kg : 299.9zł

Dodaj do schowka

Opis

WAPŃ Z ALG CZERWONYCH JEDEN Z NIEZASTĄPIONYCH!

Algi stanowią bogate źródło mikro- i makroelementów, witamin oraz substancji o właściwościach przeciwutleniających*. Wapń znajdujący się w algach Lithothamnium calcareum wyróżnia się dużą biodostępnością*. Jest lepiej przyswajalny niż wapń z muszli ostryg i wapienia. Wapń z alg czerwonych wykazuje też wyższy wpływ na gospodarkę wapniową i poziom markerów wapniowych w porównaniu z suplementem węglanu wapnia niepochodzącego z alg*. Algi Lithothamnium calcareum pobierają z wody morskiej minerały i gromadzą je w postaci soli węglanowych w ścianach komórkowych. Plechy alg składają się aż w 95-99,5% z minerałów. Zwapniałe fragmenty odrywają się od żywego organizmu i opadają na dno oceanu, skąd są pobierane i suszone.

Składniki - Yango Wapń z Alg Czerwonych Suplement diety 100 g

Wapń z alg morskich (Lithothamnium calcareum).

Sposób przygotowania i przechowywania

Dawkę dzienną wymieszać z wodą i wypić po posiłku. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie wskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Wapń z Alg Czerwonych Suplement diety 100 g

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903796650198
  • EAN: 5903796650198
  • Wymiary: 13 x 7.2 x 7.2 cm

Inni Klienci kupili również