Yango Wapń z Alg Czerwonych Suplement diety 90 kaps.

Algi stanowią bogate źródło mikro- i makroelementów, witamin oraz substancji o właściwościach przeciwutleniających (m.in. polifenoli). Ze względu na dużą zawartość cennych związków ekstrakty z nich stosowane są jako naturalne suplementy. Aby uzupełnić niedobry wapnia, warto sięgnąć po algi...
29,99 * 49,00 zł
Cena za kaps. : 0.33zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł

Opis

Algi stanowią bogate źródło mikro- i makroelementów, witamin oraz substancji o właściwościach przeciwutleniających (m.in. polifenoli). Ze względu na dużą zawartość cennych związków ekstrakty z nich stosowane są jako naturalne suplementy. Aby uzupełnić niedobry wapnia, warto sięgnąć po algi Lithothamnium calcareum.

Lithothamnium calcareum przez całe życie pobierają z wody morskiej minerały i gromadzą je w swoich plechach w postaci soli węglanowych w ścianach komórkowych. Plechy glonów składają się aż w 95-99,5% z minerałów. Zwapniałe fragmenty odrywają się od żywego organizmu i opadają na dno oceanu, skąd są pobierane i suszone. Ekstrakt z alg Lithothamnium calcareum zawiera 30% wapnia.

Wapń inny niż wszystkie

Wapń znajdujący się w glonach Lithothamnium calcareum wyróżnia się dużą biodostępnością. Jest lepiej przyswajalny niż wapń z muszli ostryg i wapienia. Wapń z Lithothamnium calcareum wykazuje też wyższy wpływna gospodarkę wapniową i poziom markerów wapniowych w porównaniu z suplementem węglanu wapnia niepochodzącego z alg.

Regularna suplementacja wapniem: przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, reguluje metabolizm energetyczny, wspomaga funkcjonowanie mięśni, poprawia efektywność neuroprzekaźników i pracę mózgu, usprawnia funkcjonowanie enzymów trawiennych, wzmacnia kości i zęby.

  • Ekstrakt standaryzowany z alg morskich na zawartość wapnia
  • Bez dodatków i wypełniaczy!
  • Bezpieczny dla wegan i wegetarian!

Składniki - Yango Wapń z Alg Czerwonych Suplement diety 90 kaps.

Wapń z alg morskich (Lithothamnium calcareum).

Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie)

Wartości odżywcze

1 kapsułka 2 kapsułki

  • Algi morskie 600 mg 1200 mg w tym
  • wapń (33%) 198 mg (24,75%*) 396 mg (49,5%*)

*RWS - Referencyjna wartość spożycia

Sposób przygotowania i przechowywania

Jedna kapsułka 2 razy dziennie. Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Nie wskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.

Dane producenta/dystrybutora

YANGO Sp. z o.o., ul. Granitowa 3/14, 02-681 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yango Wapń z Alg Czerwonych Suplement diety 90 kaps.

  • Producent: Yango
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903796650198
  • EAN: 5903796650198
  • Wymiary: 13 x 7.2 x 7.2 cm

Inni Klienci kupili również