NOWOŚĆ Yankee Candle Fragrance Spheres kuleczki zapachowe Pink Sansa 170 g

Yankee Candle Fragrance Spheres kuleczki zapachowe Pink Sansa 170 g

Pink Sansa to wyjątkowe kuleczki zapachowe, stworzone przez markę Yankee Candle. W skuteczny sposób neutralizują nieprzyjemne aromaty i odświeżają powietrze w wybranym pomieszczeniu - nawet do 45 dni.Aktywacja zapachu następuje w wyniku odklejenia specjalnej folii zabezpieczającej, która...

25.00 zł

Cena za kg : 147.06zł

Dodaj do schowka

Opis

Pink Sansa to wyjątkowe kuleczki zapachowe, stworzone przez markę Yankee Candle. W skuteczny sposób neutralizują nieprzyjemne aromaty i odświeżają powietrze w wybranym pomieszczeniu - nawet do 45 dni.

Aktywacja zapachu następuje w wyniku odklejenia specjalnej folii zabezpieczającej, która umieszczona została pod wieczkiem. W trakcie uwalniania zapachu, kuleczki zmniejszają swoją objętość, aż do całkowitego zaniknięcia. Produkt wytwarzany jest z najwyższą dbałością o jakość ze starannie wyselekcjonowanych surowców. Dbałość o recepturę jest gwarancją autentyczności zapachów. 


Świece dekoracyjne, dyfuzory czy kuleczki zapachowe sygnowane marką Yankee Candle od lat uznawane są za najlepsze produkty, pozwalające wyczarować we wnętrzu wyjątkowy zapach i, tym samym, atmosferę. Uwodzą nietuzinkowymi zapachami, zachwycają wydajnością - takie są produkty od Yankee Candle. Wśród haseł promujących markę szczególne miejsce zajmuje "pasja zapachu". Yankee Candle tworzy swoje produkty z najwyższą starannością. Historia marki zaczęła się w 1969 roku w Massachusets, kiedy Michael Kittredge stworzył pierwszą świecę zapachową, która była prezentem świątecznym dla jego matki.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yankee Candle Fragrance Spheres kuleczki zapachowe Pink Sansa 170 g

  • Producent: Yankee Candle
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5038581085432
  • EAN: 5038581085432