Yerba Mate: Mas Energia + Mas Energia Guarana + Despalada Zestaw 1 kg + 2 x 200 g

  • MATE_GREEN_08
El Pajaro Yerba Mate Mas Energia 1 kg + Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 200 g + Yerba Mate Green Despalada 200 g El Pajaro Yerba Mate Mas Energia to 100% suszu yerba mate pochodzącego z paragwajskich plantacji. Smak lekko tytoniowy, średnia goryczka. Yerba Mate Green Mas Energia Guarana to...

54.97 zł

-8%

59.97 zł

Cena za kg : 39.26zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

El Pajaro Yerba Mate Mas Energia 1 kg + Yerba Mate Green Mas Energia Guarana 200 g + Yerba Mate Green Despalada 200 g

El Pajaro Yerba Mate Mas Energia to 100% suszu yerba mate pochodzącego z paragwajskich plantacji. Smak lekko tytoniowy, średnia goryczka.

Yerba Mate Green Mas Energia Guarana to mieszanka polecana osobom, które cenią mocne pobudzenie i delikatny smak. Główny składnik to Mate Green z Brazylii. Najwyższa półka mate. Zawiera ok. 95% listków i 5% patyczków. To właśnie z tej zielonej mate wychodzą najznamienitsze mieszanki z ziołami, owocami i dodatkami. Cięta na grubość 5 mm.

Yerba Mate Green Despalada jest wyjątkowym produktem, bo składa się w stu procentach z liści i serc liści ostrokrzewu paragwajskiego. Yerba Mate Green jest uznawana przez znawców za najszlachetniejszą odmianę yerba mate, ze względu na to, że około 60% tej yerba mate pochodzi z naturalnych zasobów, a pozostałe 40% jest zbierane na stokach powyżej 800 m nad poziomem morza. Ta brazylijska zielona mate jest delikatniejsza w smaku od suszu z Paragwaju czy Argentyny, ma słabo wyczuwalną goryczkę. Jest zbierana rano i suszona tego samego dnia wieczorem, by liście nie fermentowały. Mate despalada są suszone gorącym powietrzem. Użycie specjalnych suszarni bez dymu pozwala zapobiec utracie wartości smakowych liści, które są później cięte i pakowane, a następnie wysyłane w postaci mieszanek smakowych lub jako czysta Yerba Mate Green Despalada. Smak określa się jako subtelny i delikatny, ale jednocześnie jest to prawdziwy smak yerba mate. Dlatego właśnie ten rodzaj yerba mate poleca się początkującym, którzy mogą dzięki temu poczuć prawdziwy smak tego znanego południowoamerykańskiego napoju – bez dodatków smakowych, jednocześnie nie rozpoczynając przygody z nim od odmian mocnych czy gorzkich, przeznaczonych dla smakoszy.

Produkty w zestawie (3)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 59,97 zł. Kupując ten zestaw oszczędzasz: 5,00 zł (8%)

Składniki - Yerba Mate: Mas Energia + Mas Energia Guarana + Despalada Zestaw 1 kg + 2 x 200 g

El Pajaro Yerba Mate Mas Energia: yerba mate (Ilex Paraguariensis) 100% – kraj pochodzenia: Paragwaj, aromat.

Yerba Mate Green Mas Energia Guarana: herbata yerba mate (Ilex paraguariensis) 93% – kraj pochodzenia: Brazylia, guarana sproszkowana 2%, mięta, trawa cytrynowa, nagietek, chaber bławatek, aromat.

Yerba Mate Green Despalada: herbata yerba mate (Ilex paraguariensis) 100% – kraj pochodzenia: Brazylia.

Sposób przygotowania i przechowywania

El Pajaro Yerba Mate Mas Energia: Do naczynia z bombillą (rurka zakończona sitkiem) nasypać susz, uzupełniając je od ⅓ do ⅔ pojemności, następnie powoli zalać susz wodą o temp. 75-85°C. Nie należy mieszać bombillą, raz zaparzony susz można zalewać do 7 razy.

Yerba Mate Green Mas Energia Guarana: Wsyp do naczynia yerba mate (nieco ponad połowę). Połóż dłoń na wierzchu naczynia i odwróć je do góry nogami. Powoli przechyl naczynie prawą stroną do góry tak, aby susz ułożył się na ukos. Umieść bombillę w pustej przestrzeni, zalej gorącą wodą o temperaturze 70-80°C. Odczekaj 3 minuty. Możesz zaparzyć tę samą porcję liści kilka razy. Możesz użyć ciepłej lub zimnej wody.

Yerba Mate Green Despalada: Susz wsypuje się w ilości od ¼ do ¾ objętości naczynia oraz zalewa wodą o temperaturze 70-80°C. Ten sam susz można zalewać wielokrotnie, do utraty jego walorów smakowych. Susz można zalewać wodą z lodem.

Przechowywać w suchym miejscu, w szczelnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej.

Dane producenta/dystrybutora

"Oranżada" Robert Derlatka, ul. Batorego 42/24 05-400 Otwock

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yerba Mate: Mas Energia + Mas Energia Guarana + Despalada Zestaw 1 kg + 2 x 200 g

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: MATE_GREEN_08