NOWOŚĆ Yes For Lov Eliksir rozkoszy dla par 30 ml

Yes For Lov Eliksir rozkoszy dla par 30 ml

  • Yes For Lov
  • 3700444604600
  • 3 dni
Eliksir Rozkoszy dla Par to żel stymulujący poprawiający wrażenia i wydłużający stosunek dla niej i dla niego. Wyjątkowe połączenie lodu i ognia. Crescendo podniecenia, które roznieca się żywym ogniem. Dla niej i dla niego. Unikalne wrażenie gorąca i zimna stworzonego przez YESforLOV Eliksiru...

127.15 zł

Cena za L : 4238.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Eliksir Rozkoszy dla Par to żel stymulujący poprawiający wrażenia i wydłużający stosunek dla niej i dla niego. Wyjątkowe połączenie lodu i ognia. Crescendo podniecenia, które roznieca się żywym ogniem. Dla niej i dla niego.

Unikalne wrażenie gorąca i zimna stworzonego przez YESforLOV Eliksiru Rozkoszy dla par intensyfikuje i wydłuża doznania, dbając jednocześnie o skórę i strefy intymne. Wydolność i rozkosz są intensyfikowane w sposób niezwykły dla tego typu produktów.

Delikatny dla skóry

Eliksir Rozkoszy dla par YESforLOV jest wyjątkowo delikatny dla skóry i błon śluzowych. Spełnia wyśrubowane standardy bezpieczeństwa (ISO 10993-5 AND ISO 10993-10) można też go używać ze wszystkimi gadżetami erotycznymi i prezerwatywami (standard NF S97-034). Testowany ginekologicznie z formułą hypoalergiczną, skomponowany tak, by minimalizować reakcje uczuleniowe. Ma fizjologiczne pH. Nie używać podczas ciąży.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowuj w miejscu zacienionym w temperaturze pokojowej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yes For Lov Eliksir rozkoszy dla par 30 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3700444604600