NOWOŚĆ Yes For Lov Nawilżający żel intymny 100 ml

Yes For Lov Nawilżający żel intymny 100 ml

  • Yes For Lov
  • 3700444604525
  • 3 dni
Żel intymny YESforLOV został stworzony po to, by seks analny był prawdziwie nieziemski i cudowny. Dla obu płci, odpowiedni do użycia z prezerwatywami (uważaj na gadżety z silikonu medycznego). Nieklejący, dyskretny lubrykant pozwala na naprawdę szaloną zabawę. Idealny na skórę i wrażliwe błony...

90.71 zł

Cena za L : 907.1zł

Dodaj do schowka

Opis

Żel intymny YESforLOV został stworzony po to, by seks analny był prawdziwie nieziemski i cudowny. Dla obu płci, odpowiedni do użycia z prezerwatywami (uważaj na gadżety z silikonu medycznego). Nieklejący, dyskretny lubrykant pozwala na naprawdę szaloną zabawę.

Idealny na skórę i wrażliwe błony śluzowe. Doskonały kompan długich sesji dla par kochających emocjonujące doznania i pragnących pewności, że nic nie zakłóci im zabawy.

W SAMYM SERCU AKCJI

Żel intymny YESforLOV wzbogacony jest ekstraktem z liścia jojoby. Ten składnik szybko i naturalnie relaksuje i przygotowuje ciało do stymulacji. Może być użyty bez lub z prezerwatywami. Wzmaga namiętność, wspomaga kreatywność oraz uwalnia pragnienia. Stymulujący i dyskretny.

DELIKATNOŚĆ DLA SKÓRY

Żel intymny YESforLOV nie ma zapachu, jest delikatny dla skóry i błony śluzowej (standardy ISO 10993-5 oraz ISO 10993-10) i odpowiedni dla każdej płci. Jest kompatybilny z gadżetami erotycznymi oraz prezerwatywami (standard NF S97-034).

Testowany ginekologicznie. Neutralne pH, hypoalergiczny.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yes For Lov Nawilżający żel intymny 100 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3700444604525