NOWOŚĆ Yes For Lov Żel intymny stymulujący strefę G 10 g

Yes For Lov Żel intymny stymulujący strefę G 10 g

  • Yes For Lov
  • 3700444604921
  • 3 dni
Mocny i naturalny żel do punktu G YESforLOV zaprasza do głębokich, mocnych, intensywnych doznań. Żel stymulujący punkt G przeznaczony jest dla kobiet, które chcą eksplorować lub kochają masaż strefy G, dającej intensywne doznania. Wystarczy nałożyć odrobinę na palce lub gadżet i rozpocząć głęboki...

108.94 zł

Cena za kg : 10894zł

Dodaj do schowka

Opis

Mocny i naturalny żel do punktu G YESforLOV zaprasza do głębokich, mocnych, intensywnych doznań. Żel stymulujący punkt G przeznaczony jest dla kobiet, które chcą eksplorować lub kochają masaż strefy G, dającej intensywne doznania.

Wystarczy nałożyć odrobinę na palce lub gadżet i rozpocząć głęboki masaż, ze szczególnym uwzględnieniem punktu G - wypukłości na przedniej ścianie pochwy, która pod wpływem masażu i docisku zacznie jeszcze bardziej się wybrzuszać, uwydatniając charakter erekcyjny tej strefy.

Kompatybilny z prezerwatywami i wszystkim gadżetami waginalnymi.

Sposób przygotowania i przechowywania

Punkt G wymaga zmysłowej i pieczołowitej uwagi. Należy obchodzić się z nim delikatnie, ale stanowczo, stawiając na docisk i dobry, rytmiczny masaż. Nałóż żel YESforLOV na palce i wsuń je do pochwy, niezbyt głęboko - wystarczy 3-5 cm w głąb pochwy. Dotknij przedniej ściany pochwy, gdzie wyczuwalna jest lekko szorstkawa struktura strefy G. Masuj i gładź, wchodząc w zmysłowy i podniecający rytm. Żel YESforLOV wchłonie się przez śluzówkę i będzie wzmagał pracę naczyń krwionośnych tkanki erekcyjnej, a właściwości stymulujące rozpalą zakończenia nerwowe ukryte w strukturach bezpośrednio sąsiadujących ze ścianą pochwy. Dzięki specjalnej formule żel działa stopniowo, rozgrzewając się pod wpływem masażu i tarcia, dzięki czemu wzmaga podniecenie naturalnie, zgodnie z Twoim własnym tempem.

Żel do stymulacji punktu G marki YESforLOV ma całuśny, lekko miętowy smak, więc może być bez żadnych problemów lizany podczas pieszczot, nie wywołując żadnych nieprzyjemnych doznań.

Tubka wystarcza na około 30 użyć.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yes For Lov Żel intymny stymulujący strefę G 10 g

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3700444604921