NOWOŚĆ Yes For Lov Żel silikonowy Medium Consistency Ultimate Lubricant 150 ml

Yes For Lov Żel silikonowy Medium Consistency Ultimate Lubricant 150 ml

  • Yes For Lov
  • 3700444605034
  • 3 dni
Żel nawilżający na bazie silikonu o średnio gęstej konsystencji. Idealny do seksu w wodzie. Idealny do akcesoriów NIESILIKONOWYCH - szkła, stali, kamienia, ABS oraz seksu partnerskiego.Żele nawilżające ULTIMATE YESforLOV to żele na bazie silikonu, które zapewniają długotrwałe działanie w czasie...

127.15 zł

Cena za L : 847.67zł

Dodaj do schowka

Opis

Żel nawilżający na bazie silikonu o średnio gęstej konsystencji. Idealny do seksu w wodzie. Idealny do akcesoriów NIESILIKONOWYCH - szkła, stali, kamienia, ABS oraz seksu partnerskiego.

Żele nawilżające ULTIMATE YESforLOV to żele na bazie silikonu, które zapewniają długotrwałe działanie w czasie zbliżeń intymnych. Bez zapachu, z konsystencją dopasowaną do potrzeb i fantazji zapewniają gładkość stosunku, zmysłowość zbliżenia i wspomaganie podniecenia przez zapewnienie przyjemnej śliskości.

Zdrowie, środowisko i bezpieczeństwo konsumentów zawsze były najwyższym priorytetem YESforLOV. Podobnie wysoko cenimy środowisko. Dlatego żele nawilżające ULTIMATE YESforLOV (podobnie jak inne produkty YESforLOV) są produktami intymnymi, które nie były testowane na zwierzętach, są też produktami wegańskimi, których żaden ze składników nie jest pochodzenia zwierzęcego. Kosmetyki intymne podlegają rygorystycznym testom na odtworzonym klinicznie nabłonku ludzkiej pochwy.

Skład lubrykantów jest prosty i zrozumiały. Wszystkie składniki są powszechnie używane w kosmetyce, nie mają żadnego znanego negatywnego działania na ciało, są całkowicie bezpieczne. Lubrykanty zostały przetestowane ginekologicznie, a używanie ich nie tylko jest bezpieczne, ale też zapewnia wysoką jakość ochronną wobec błon śluzowych. Dzięki temu zmniejszają ryzyko podrażnień, uszkodzeń śluzówki, a co za tym idzie komplikacji zdrowotnych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yes For Lov Żel silikonowy Medium Consistency Ultimate Lubricant 150 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3700444605034