Yggdrasil. Kroniki

  • 3760269591516
Yggdrasil: Kroniki to kooperacyjna gra dla od jednego do pięciu graczy, w której wcielamy się w nordyckich bogów i staramy się zapobiec zagładzie tytułowego Yggdrasil, czyli mitycznego drzewa życia.Podczas rozgrywki musimy odpierać zmasowane ataki potworów, leczyć drzewo życia i nieustannie...

229.90

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Yggdrasil: Kroniki to kooperacyjna gra dla od jednego do pięciu graczy, w której wcielamy się w nordyckich bogów i staramy się zapobiec zagładzie tytułowego Yggdrasil, czyli mitycznego drzewa życia.

Podczas rozgrywki musimy odpierać zmasowane ataki potworów, leczyć drzewo życia i nieustannie zapobiegać ziszczeniu się warunków końca gry. Grę można przegrać na wiele różnych sposobów - śmierć któregokolwiek z bogów, zapełnienie planszy lodowymi lub ognistymi gigantami, czy zabicie zbyt wielu osób przez Jormunganda. Bogowie wygrywają grę tylko pod jednym warunkiem - Nidhögg dotrze do końca toru czasu zanim Yggdrasil padnie.

W grze Yggdrasil: Kroniki czeka na nas również tryb kampanii, w trakcie której gracze będą musieli wykonać określone zadania zanim Nidhögg dotrze do końca toru czasu. Poszczególne scenariusze łączy linia fabularna, a nasi bogowie będą mogli się rozwijać i nabywać nowe umiejętności w zależności od tego czy dany scenariusz wygramy, czy przegramy.


PODSTAWOWE INFORMACJE


Liczba graczy: 1-5 osób

Wiek: od 14 lat

Czas gry: ok. 90 minut

Wydawca: Czacha Games

Projektant: Cédric Lefebvre

Wydanie: polskie

Instrukcja: polska

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yggdrasil. Kroniki

  • Minimalna ilość graczy: 1
  • Maksymalna ilość graczy: 5
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 3760269591516
  • EAN: 3760269591516

Inni Klienci kupili również
Nowości - Gry planszowe i towarzyskie