Yope Familove naturalny płyn do mycia podłóg 750 ml

Linia FAMILOVE HOME to naturalne produkty do sprzątania stworzone z myślą o rodzinie, które delikatnie, ale stanowczo czyszczą dom. Uniwersalne, przyjemne zapachy i rodzinny format butelek przypadną do gustu wszystkim domownikom. Dzięki formule z receptury YOPE linia FAMILOVE HOME jest przyjazna...
13,95 * 15,99 zł
Cena za L : 18.6zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,19 zł

Opis

Linia FAMILOVE HOME to naturalne produkty do sprzątania stworzone z myślą o rodzinie, które delikatnie, ale stanowczo czyszczą dom. Uniwersalne, przyjemne zapachy i rodzinny format butelek przypadną do gustu wszystkim domownikom. Dzięki formule z receptury YOPE linia FAMILOVE HOME jest przyjazna dla ludzi, zwierząt i środowiska, a dzięki niezwykłej wydajności - również dla rodzinnego budżetu.

Najbardziej rodzinny płyn do podłóg

Naturalny płyn do podłóg delikatnie, ale skutecznie usuwa zanieczyszczenia ze wszystkich powierzchni. Bezpiecznie czyści terakotę, marmur i linoleum. Pozostawia soczysty zapach świeżości. Nie pozostawia smug.

Naturalna formuła z receptury YOPE i roślinne składniki gwarantują sprzątanie bezpieczne dla wszystkich domowników - dużych, małych i kudłatych. Przyjazne dla każdego domu - z Ziemią włącznie.

Szczegóły - Yope Familove naturalny płyn do mycia podłóg 750 ml

  • Producent: Yope
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903760203610
  • EAN: 5903760203610
  • Wymiary: 24 x 7.5 x 7.5 cm

Składniki - Yope Familove naturalny płyn do mycia podłóg 750 ml

<5 % amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, Sodium Benzoate.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Bezpieczny dla całej rodziny, zwierząt i środowiska, naturalny.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>