Yope Familove naturalny płyn uniwersalny do czyszczenia 750 ml

  • Yope
  • 5903760203580
Linia FAMILOVE HOME to naturalne produkty do sprzątania stworzone z myślą o rodzinie, które delikatnie, ale stanowczo czyszczą dom. Uniwersalne, przyjemne zapachy i rodzinny format butelek przypadną do gustu wszystkim domownikom. Dzięki formule z receptury YOPE linia FAMILOVE HOME jest przyjazna...
16,99
Cena za L : 22.65zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,95 zł

Opis

Linia FAMILOVE HOME to naturalne produkty do sprzątania stworzone z myślą o rodzinie, które delikatnie, ale stanowczo czyszczą dom. Uniwersalne, przyjemne zapachy i rodzinny format butelek przypadną do gustu wszystkim domownikom. Dzięki formule z receptury YOPE linia FAMILOVE HOME jest przyjazna dla ludzi, zwierząt i środowiska, a dzięki niezwykłej wydajności - również dla rodzinnego budżetu.

Najbardziej rodzinny płyn do czyszczenia

Naturalny płyn uniwersalny, który skutecznie i efektywnie czyści wszystkie powierzchnie. Delikatnie, ale niezawodnie usuwa brud z płytek, emalii, stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Pozostawia soczysty zapach świeżości i czystej satysfakcji. Nie pozostawia smug.

Naturalna formuła z receptury YOPE i roślinne składniki gwarantują, że stosowanie płynu jest bezpieczne dla wszystkich domowników - małych, dużych i kudłatych.

Przyjazne dla każdego domu - z Ziemią włącznie.

Szczegóły - Yope Familove naturalny płyn uniwersalny do czyszczenia 750 ml

  • Producent: Yope
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903760203580
  • EAN: 5903760203580
  • Wymiary: 24 x 7.5 x 7.5 cm

Składniki - Yope Familove naturalny płyn uniwersalny do czyszczenia 750 ml

<5 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, Sodium Benzoate.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Bezpieczny dla całej rodziny, zwierząt i środowiska, naturalny.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>