Yope Probiotyczna pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń 160 g

Uniwersalne i skuteczne czyszczenie wszystkich powierzchni Najlepszy produkt do czyszczenia trudnych zabrudzeń. Może być stosowany w kuchni, łazience, na balkonie, pomieszczeniach gospodarczych i nie tylko - na wszystkie oporne zabrudzenia wymagające higienizacji. Pasta jest w 100% biodegradowalna....
13,99
Cena za kg : 87.44zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,79 zł

Opis

Środki do czyszczenia mieszkania kojarzą się z nieprzyjemnym zapachem, złymi warunkami produkcji, czy negatywnym oddziaływaniem na środowisko naturalne. Jednym słowem — są to produkty nieprzyjemne i szkodliwe. Jednak utrzymywanie mieszkania w ładzie nie musi oznaczać godzenie się na wszystkie te nieprzyjemności. Firma YOPE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów, którzy dbają o naturę i chcą żyć z nią w harmonii.

Pasta YOPE i oczyść każdą powierzchnię

Dzięki wykorzystaniu rzadko spotykanych w specyfikach przeznaczonych do czyszczenia domu probiotyków pasta z łatwością oczyści każdą powierzchnię. Nie ważne, czy chodzi o umycie łazienki, stołów w jadalni, czy blatu w kuchni, ten produkt poradzi sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Bakterie i substancje zawarte w paście walczą ze złymi bakteriami, które mogą znajdować się na zabrudzonych powierzchniach, co niweluje nieprzyjemny zapach i dezynfekuje. Żywa struktura produktu sprawia, że regularne stosowanie polepsza działanie, a efekty najlepiej widać po 14 dniach.

Co ważne, pasta firmy YOPE to nie tylko skuteczny środek bakteriobójczy, ale także produkt stworzony z myślą o środowisku. Jest w pełni biodegradowalny, a do tego wspiera proces oczyszczenia wód. Tak więc ta pasta nie tylko nie zagraża środowisku, ona wspiera jego rozwój. To świetny produkt ekologiczny, który przede wszystkim nie sprawia, że użytkownik musi wybierać pomiędzy czystym mieszkaniem a czystym sumieniem. Do tego skład bliski naturze sprawia także, że jest bardzo bezpieczny w użyciu.

Probiotyczna pasta YOPE - czystość i ekologia mogą iść w parze!

Szczegóły - Yope Probiotyczna pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń 160 g

  • Producent: Yope
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903760206673
  • EAN: 5903760206673
  • Wymiary: 8.5 x 8.5 x 6 cm

Składniki - Yope Probiotyczna pasta do czyszczenia opornych zabrudzeń 160 g

5-<15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, 1,2-benzisothiazol-3(2H)-one, N-(3-aminopropyl)-N-dodecylpropane-1,3-diamine

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pasta jest w 100% biodegradowalna. Dzięki zawartości probiotyków czyści i dezynfekuje.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również




To się opłaca! Zestawy do domu >>