Yope Uniwersalny płyn antybakteryjny do czyszczenia Rozmaryn & Bergamotka 750 ml

Uniwersalny płyn antybakteryjnyZapach: ziołowy, cudownie odświeża i orzeźwia.To działa:  Cenny probiotyk- kwas mlekowy działa antybakteryjnie i skutecznie hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych. Naturalny skład płynu jest bezpieczny dla zdrowia, środowiska oraz czyszczonych powierzchni. Polecany...

10.85 zł

-40%

18.08 zł

Cena za L : 14.47zł

Dodaj do schowka

Opis

Uniwersalny płyn antybakteryjny

Zapach: ziołowy, cudownie odświeża i orzeźwia.

To działa:  Cenny probiotyk- kwas mlekowy działa antybakteryjnie i skutecznie hamuje rozwój bakterii chorobotwórczych. Naturalny skład płynu jest bezpieczny dla zdrowia, środowiska oraz czyszczonych powierzchni. Polecany do dezynfekcji przedmiotów znajdujących się w łazience, blatów, kuchenek, zabawek dziecięcych i pomieszczeń, w których przebywają zwierzęta. Receptura oparta na naturalnych składnikach doskonale dezynfekuje i zabija 99,9% bakterii.

Zastosowanie:
Preparat może być stosowany do powierzchni twardych, urządzeń mających i niemających bezpośredniego kontaktu z żywnością w przemyśle spożywczym, gastronomii. Przeznaczony do czyszczenia i dezynfekcji przedmiotów znajdujących się w łazience, mebli kuchennych, blatów, kuchenek, zlewów kuchennych, koszy na śmieci itp. Działa bakteriobójczo. Preparat nie nadaje się do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni nieodpornych na kwasy (marmur, piaskowiec, granit). Przed użyciem należy sprawdzić jego działanie na mało widocznej powierzchni.

99% składników pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yope Uniwersalny płyn antybakteryjny do czyszczenia Rozmaryn & Bergamotka 750 ml

  • Producent: Yope
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900168902923
  • EAN: 5900168902923