Yoskine Okinawa Green Caviar krem pod oczy na powieki i wokół ust na dzień i na noc 15 ml

  • Yoskine
  • 5900525065261
  • 4 dni
Okinawa Green Caviar Japoński Super-Lifting to krem pod oczy, na powieki i na okolice ust od marki Yoskine. Luksusowa formuła, która wykazuje działanie silnie przeciwzmarszczkowe. Detoksykuje zanieczyszczone komórki z toksyn, które są spowodowane niewłaściwym trybem życia i niekorzystnym wpływem...

32.15 zł

Cena za L : 2143.33zł

Dodaj do schowka

Opis

Okinawa Green Caviar Japoński Super-Lifting to krem pod oczy, na powieki i na okolice ust od marki Yoskine. Luksusowa formuła, która wykazuje działanie silnie przeciwzmarszczkowe. Detoksykuje zanieczyszczone komórki z toksyn, które są spowodowane niewłaściwym trybem życia i niekorzystnym wpływem środowiska - częsta przyczyna starzenia się skóry. Krem doskonale energizuje komórki, pobudza je w taki sposób, aby wszelkie widoczne linie i zmarszczki znikały. Składniki aktywne zawarte w formule kremu są dostarczane bezpośrednio do komórek, tak aby wypełnić zmarszczki. Wpływają one także na zwiększenie ilości kwasu hialuronowego i kolagenu - gwarantują wyjątkowy efekt odmładzający. 

* Umibudo Sea Lift: kompleks przeciwzmarszczkowy łączący ekstrakt z zielonego kawioru (Alga Umibudo) i nowoczesne, zagęszczające skórę Matix-Peptydy. Doskonale regeneruje, liftinguje oraz redukuje długość i głębokość zmarszczek.
* Multi-Peptide Complex: intensywnie regenerujący kompleks multi-peptydowy,który wpływając na zwiększenie ilości kolagenu i kwasu hialuronowego w skórze,wypełnia zmarszczki od środka.
Lift-Silk Treads: liftingujący kompleks z nićmi jedwabiu, który błyskawicznie napina skórę wokół oczu i ust oraz ją rozświetla.Niweluje oznaki zmęczenia, stresu i niewyspania.


Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yoskine Okinawa Green Caviar krem pod oczy na powieki i wokół ust na dzień i na noc 15 ml

  • Producent: Yoskine
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5900525065261
  • EAN: 5900525065261