NOWOŚĆ Yuckology! Wielkie Laboratorum, Eksperymenty

Yuckology! Wielkie Laboratorum, Eksperymenty

  • 5905116623592
  • 3 dni
Yuckology! Wielkie Laboratorum, Eksperymenty, Slime Lab, Zestaw NaukowyNauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.Zestaw narzędzi do tworzenia własnych glutów - Slime Lab od Learning...

71.68 zł

-28%

99.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Yuckology! Wielkie Laboratorum, Eksperymenty, Slime Lab, Zestaw Naukowy
Nauka przez zabawę! Learning Resources(R)to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie.
Zestaw narzędzi do tworzenia własnych glutów - Slime Lab od Learning Resources. Używając składników, które są łatwo dostępne, dzieci rozwijają swoje podstawowe umiejętności naukowe łącząc, mieszając oraz rozciągając swoje własne masy plastyczne. Uczą się miar, czytania przepisów, łączenia barw i wiele innych podążając za łatwą instrukcją.
Wszystkie przyrządy wykonane są z trwałego plastiku, który pozwala przeprowadzać eksperymenty wielokrotnie. Gluto-Mixer pozwala rozgniatać oraz ugniatać, Mieszadełko połączy wszystkie składniki, a dzięki Stojącemu Sitku przetestujesz czy twoja masa jest idealnie kleista i ciągnąca. Do zestawu dołączone są zamykane pojemniki, które pozwolą dzieciom przechowywać ich najlepsze masy.Zestaw zawiera:Plastikową miskę z mieszadłem - Gluto-Mikser.Mieszadełko.Stojące Sitko.3 pojemniki do przechowywania wraz z przykrywkami.Kubeczek, miarkę.Kolorową książeczkę z przepisami w języku angielskim.Instrukcję w języku polskim.Wymiary pudełka: 25 cm x 23 cm x 9 cm.Przeznaczony dla dzieci powyżej 4 lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Yuckology! Wielkie Laboratorum, Eksperymenty

  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5905116623592
  • EAN: 5905116623592
  • Wymiary: 23x25x10,5 cm