Z Tobą idę przez życie. Karty pracy do religii do 8 klasy szkoły podstawowej

Z Bogiem na ludzkich drogach - seria podręczników do nauczania religii pod redakcją ks. prof. dra hab. Mariana Zająca Karty pracy do religii do 8 klasy szkoły podstawowej AZ-32-01/10-LU-1/13 Teczka pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów...
12,56

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,44 zł

Opis

Teczka pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczona dla klasy VIII szkoły podstawowej, może być stosowana jako pomoc uzupełniająca do podręcznika nr AZ-32-01/10-LU-1/13, pod redakcją ks. Pawła Mąkosy. 

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto napisał "Z Tobą idę przez życie. Karty pracy do religii do 8 klasy szkoły podstawowej"?
Autorem podręcznika jest Paweł Mąkosa.
Jest autorem kilku podręczników, ale ich treści są wartościowe. Często autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Z Tobą idę przez życie. Karty pracy do religii do 8 klasy szkoły podstawowej" wydało Wydawnictwo Gaudium.


Jaki numer zatwierdzenia MEN charakteryzuje ten podręcznik szkolny?
AZ-32-01/10-LU-1/13 to numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w szkołach. Co ciekawe, termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Tak, "Z Tobą idę przez życie. Karty pracy do religii do 8 klasy szkoły podstawowej" został napisany zgodnie z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu nauki. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez MEN w kwestii zgodności z zakresem nauczania, a także z kryteriami merytorycznymi.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź uważnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Ile stron zawiera ta pozycja?
96: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną graficznie. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Z Tobą idę przez życie. Karty pracy do religii do 8 klasy szkoły podstawowej"?
Tytuł ten jest częścią serii edukacyjnej "Z tobą idę przez życie".
Podobnie jak pozostałe tytuły z tego cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, które umożliwią im rozwój wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Pozycja została wydana dla uczniów klas SP 8. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.

W kontekście jakiego przedmiotu ta książka jest potrzebna?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest religia.


Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Z Tobą idę przez życie. Karty pracy do religii do 8 klasy szkoły podstawowej

 • Tytuł: Z Tobą idę przez życie 2 Religia Karty pracy
 • Autor: Paweł Mąkosa
 • MEN: AZ-32-01/10-LU-1/13
 • Wydawnictwo Gaudium
 • Seria Z tobą idę przez życie
 • Rok wydania: 2013
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 96
 • Format: 20.0x28.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 62200402546KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Szkoła podstawowa
 • ISBN: 9788375481280

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>