Zabawa na plaży. Przygody Rysia i Krzysia

Przygody Rysia i Krzysia Zajrzyj do świata Rysia i Krzysia, dwóch wyjątkowych braci, którzy wraz z psem Piratem udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych! "Zabawa na plaży" opowiada o wyprawie Rysia i Krzysia na plażę. W tej wyprawie towarzyszy im najlepsza przyjaciółka Rysia - Hania. Książeczka...
17,84 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,98 zł

Opis

Przygody Rysia i Krzysia

Zajrzyj do świata Rysia i Krzysia, dwóch wyjątkowych braci, którzy wraz z psem Piratem udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych!

"Zabawa na plaży" opowiada o wyprawie Rysia i Krzysia na plażę. W tej wyprawie towarzyszy im najlepsza przyjaciółka Rysia - Hania. Książeczka przybliża czytelnikom tematykę dostępnych plaż i zasady bezpiecznej zabawy w wodzie.

Marta Ostrowska,Szczepan Atroszko jest autorem historii "Zabawa na plaży. Przygody Rysia i Krzysia".

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Zabawa na plaży. Przygody Rysia i Krzysia". Krótka forma to dobry sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 5 do 7 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książki.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i rozwija zakres słownictwa.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i kup też następne bajki z serii "Przygody Rysia i Krzysia".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Zabawa na plaży. Przygody Rysia i Krzysia" udostępniło Wydawnictwo Fundacja Podróże bez granic. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to sprawdź też pozostałe tytuły tego wydawcy.