Zabawka edukacyjna dla dziecka - Moggy Miniland-zabawki edukacyjne

  • 8413082963002
Moggy pomoże dziecku w rozwijaniu i kształtowaniu ważnych umiejętności. Jego jasne kolory i uroczy wygląd sprawiają, że jest towarzyszem podczas różnych zabaw. Dziecko stopniowo nauczy się opanowywać umiejętności zapinania zamka błyskawicznego, guzików, zatrzasków czy zawiązywania sznurowadeł....

86.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Moggy pomoże dziecku w rozwijaniu i kształtowaniu ważnych umiejętności.
Jego jasne kolory i uroczy wygląd sprawiają, że jest towarzyszem podczas różnych zabaw. Dziecko stopniowo nauczy się opanowywać umiejętności zapinania zamka błyskawicznego, guzików, zatrzasków czy zawiązywania sznurowadeł. Dzięki tej zabawce, w przyszłości dzieci będą potrafiły samodzielnie ubierać się.

Dziecko rozwija:

  • Umiejętności adaptacyjne
  • Koordynacja wzrokowo-ruchowa
  • Wyobraźnia i odgrywanie ról
  • Opowiadanie historii


Inteligencje emocjonalne, które rozwija dziecko dzięki tej zabawce:

1. Emocjonalna przygoda

Zdolność jednostek do rozpoznawania własnych emocji i emocji innych, rozróżniania między różnymi uczuciami i odpowiedniego oznaczania ich, wykorzystywania informacji emocjonalnych do kierowania myśleniem i zachowaniem oraz zarządzania i / lub dostosowywania emocji w celu adaptacji do konkretnego środowiska lub osiągania własnych celów.

2. Ciało & Ruchy

Inteligencja kinestetyczna to zdolność wykorzystywania ciała do wyrażania uczuć i idei, a także zdolność do wytwarzania lub przekształcania rzeczy rękami. To inteligencja, którą posiadają zarówno sportowców, jak i tancerzy, a także artysci, mechanicy czy chirurdzy.

3. Mówienie & Słuchanie

Inteligencja językowa zajmuje się umiejętnością rozumienia języka mówionego i pisanego, a także umiejętnością mówienia i pisania. W sensie praktycznym inteligencja językowa to stopień, w jakim dana osoba może używać języka, zarówno pisanego, jak i mówionego, do osiągnięcia celów. Może być również połączona z poprawą rozwiązywania problemów, jak również ze zwiększonym rozumowaniem abstrakcyjnym.

 

Moggy - pierwszy, prawdziwy przyjaciel dziecka

Moggy testuje emocje - może być rzucany, przytulany, uderzany czy całowany. Również wczesne umiejętności rodzicielskie są praktykowane z pomocą Moggy'iego. Moogy może być karmiony, może mieć zmieniane pieluszki, można go ułożyć do snu czy posadzić na nocniku. Poprzez powtarzanie tych sytuacji małe dzieci uczą się poprzez wyzwania, rozumieją zmieniające się oczekiwania i demonstrują swoje obserwacje. Dlatego Moggy to pierwszy prawdziwy przyjaciel dziecka!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zabawka edukacyjna dla dziecka - Moggy Miniland-zabawki edukacyjne

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8413082963002