Zabawka edukacyjna Muzyczna trąbka dla dzieci Miniland-zabawki edukacyjne

  • 8413082972813
Zabawne melodie, które dziecko usłyszy poprzez naciskanie gwiazdy. Zabawka idealna dla małych artystów. Trzy przyciski odtwarzają 3 różne melodie klasyczne i efekty świetlne, za każdym razem, kiedy je naciśniesz. Zabawka pozwala na odkrycie czym jest związek przyczynowo-skutkowy, stymuluje słuch i...

39.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zabawne melodie, które dziecko usłyszy poprzez naciskanie gwiazdy.

Zabawka idealna dla małych artystów. Trzy przyciski odtwarzają 3 różne melodie klasyczne i efekty świetlne, za każdym razem, kiedy je naciśniesz. Zabawka pozwala na odkrycie czym jest związek przyczynowo-skutkowy, stymuluje słuch i wzrok.

Dziecko rozwija:
  • Efekt przyczynowo-skutkowy
  • Koordynację wzrokowo-ruchową
  • Stymulację sensoryczną
  • Kształty i kolory


Inteligencje emocjonalne, które rozwija dziecko:

1. Ciało & Ruchy

Inteligencja kinestetyczna to zdolność wykorzystywania ciała do wyrażania uczuć i idei, a także zdolność do wytwarzania lub przekształcania rzeczy rękami. To inteligencja, którą posiadają zarówno sportowców, jak i tancerzy, a także artysci, mechanicy czy chirurdzy.

2. Logiczne myślenie & Matematyka

Inteligencja logiczno-matematyczna polega na zdolności do wykonywania operacji matematycznych, logicznej analizy problemów i naukowego badania problemów - obejmuje zdolność wykrywania wzorców, dedukcji rozumu i logicznego myślenia.

3. Rytm & Melodie

Inteligencja muzyczna poświęcona jest umiejętnościom dzieci, które wykonują, komponują i doceniają muzykę oraz wzorce muzyczne.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zabawka edukacyjna Muzyczna trąbka dla dzieci Miniland-zabawki edukacyjne

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8413082972813