Zabawka edukacyjna Sorter Jajka Bam Bam

Promocja:
Zabawki Bam Bam
Czas rozpocząć naukę sortowania z zabawką edukacyjną Sorter Jajka BAM BAM Soter to ponadczasowa zabawka, zaprojektowana by wspierać maluchy w nauce przewidywania, logicznego myślenia i rozwiazywania problemów. Wytłaczanka w kolorze intensywnej żółci wypełniona 10 owalnymi jajkami z niespodzianką w...
36,75 * 49,71 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,93 zł

Opis

Czas rozpocząć naukę sortowania z zabawką edukacyjną Sorter Jajka BAM BAM Soter to ponadczasowa zabawka, zaprojektowana by wspierać maluchy w nauce przewidywania, logicznego myślenia i rozwiazywania problemów.

Wytłaczanka w kolorze intensywnej żółci wypełniona 10 owalnymi jajkami z niespodzianką w środku, na długi czas angażuje dzieci  w wartościową zabawę, wprowadzająca elementarne podstawy nauki z zakresu STEAM – nauki/ przyrody, technologii, inżynierii i matematyki.

Sorter pomaga rozpoznawać kształty, zwłaszcza po otwarciu jajek, w których mieszczą się różne figury geometryczne w intensywnej, wielorakiej kolorystyce,  sortować kształty i kolory, identyfikować je oraz logicznie dopasowywać względem siebie, by zamknąć kulę.

Zabawa sorterem umożliwia rozwijanie umiejętności koordynacji ręka-oko a także naukę  i sekwencję liczenia,  zachęca do zapamiętywania. Zmysły wzroku, słuchu i dotyku są stymulowane przez 10 niepozornych jajek z zaskakującym wnętrzem oraz żywe kolory i wzory.

Zabawka może być wykorzystywana także przez starsze rodzeństwo do wykonywania pieczątek umożliwiając zawiązywanie relacji. 

Zabawka wykonana z najwyższej jakości plastiku, bez ftalanów, zgodna z EN-71 i CE. zapewnia bezpieczną zabawę.

  • wymiary produktu 29x7x10 cm,
  • wymiary opakowania 29x7x10 cm,
  • waga produktu bez opakowania 0,34 kg,
  • nie wymaga zasilania bateriami.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku: 18m .

Tyle nieskończonych możliwości i radości w jednym pudełku

Szczegóły - Zabawka edukacyjna Sorter Jajka Bam Bam

  • Wymiary: 28 x 9 x 7 cm
  • Kod producenta: LB33-3
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904335829822
  • EAN: 5904335829822

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Zaoszczędź na wyprzedaży >>

Bestsellery - Zabawki

Warto zwrócić uwagę na: