Zabawka edukacyjna z muzyką i światełkami - Gitara bobasa Miniland-zabawki edukacyjne

  • 8413082972806
Zabawne melodie, które dziecko usłyszy poprzez naciśnięcie gwiazdki. Ta mała gitara tworzy niekończącą się zabawę dzięki trzem przyciskom, które odtwarzają prawdziwy koncert muzyki rockowej z efektami świetlnymi i wyjątkowymi dźwiękami gitary. Zabawa gitarą rozwija koordynację wzrokowo-ruchową i...

39.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zabawne melodie, które dziecko usłyszy poprzez naciśnięcie gwiazdki.
Ta mała gitara tworzy niekończącą się zabawę dzięki trzem przyciskom, które odtwarzają prawdziwy koncert muzyki rockowej z efektami świetlnymi i wyjątkowymi dźwiękami gitary. Zabawa gitarą rozwija koordynację wzrokowo-ruchową i uczy związku przyczynowo-skutkowego, a także stymuluje słuch dziecka.

Dziecko rozwija:

  • Efekt przyczynowo-skutkowy
  • Koordynację wzrokowo-ruchową
  • Stymulację sensoryczną
  • Kształty i kolory


Inteligencje emocjonalne, które rozwija dziecko:

1. Ciało & Ruchy

Inteligencja kinestetyczna to zdolność wykorzystywania ciała do wyrażania uczuć i idei, a także zdolność do wytwarzania lub przekształcania rzeczy rękami. To inteligencja, którą posiadają zarówno sportowców, jak i tancerzy, a także artysci, mechanicy czy chirurdzy.

2. Logiczne myślenie & Matematyka

Inteligencja logiczno-matematyczna polega na zdolności do wykonywania operacji matematycznych, logicznej analizy problemów i naukowego badania problemów - obejmuje zdolność wykrywania wzorców, dedukcji rozumu i logicznego myślenia.

3. Rytm & Melodie

Inteligencja muzyczna poświęcona jest umiejętnościom dzieci, które wykonują, komponują i doceniają muzykę oraz wzorce muzyczne.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zabawka edukacyjna z muzyką i światełkami - Gitara bobasa Miniland-zabawki edukacyjne

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8413082972806