Zabawka kreatywna oibo - kolor niebieski

  • Moluk
  • 7640153434227
Oibo to elastyczna bryła wykonana z wysokiej jakości silikonu spożywczego. Można ją gnieść, rolować, wciskać, turlać, układać wieże, bawić się w kąpieli, itp. Możliwości zabawy jest mnóstwo - wystarczy trochę wyobraźni i kreatywności.   Zabawka Oibo to połączenie kuli z sześcianem - łączy zabawę...

29.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Oibo to elastyczna bryła wykonana z wysokiej jakości silikonu spożywczego. Można ją gnieść, rolować, wciskać, turlać, układać wieże, bawić się w kąpieli, itp. Możliwości zabawy jest mnóstwo - wystarczy trochę wyobraźni i kreatywności.  

Zabawka Oibo to połączenie kuli z sześcianem - łączy zabawę piłką z układaniem klocków. Podobnie jak wszystkie zabawki Moluk, Oibo rośnie wraz z dzieckiem. Dla najmłodszych świetnie sprawdzi się jako miękki gryzak, łatwy do schwytania. Później posłuży do turlania i odbijania. Starsze dzieci chętnie wykorzystają Oibo do rzucania bądź układania wież. Zabawka po każdym zgnieceniu lub stanięciu wraca do pierwotnej formy. Układając i wyrównując elementy dziecko uczy się geometrii trenując przy okazji koordynację ręka-oko i umiejętności motoryczne. Oibo jest w pełni kompatybilne ze wszystkimi zabawkami marki Moluk.

Wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego silikonu spożywczego, nie zawiera BPA, Ftalanów, Ołowiu ani LatexuJest bezpieczna, wytrzymała i łatwa do wyczyszczenia. Średnica bryły: 8 cmMożna myć w zmywarce.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zabawka kreatywna oibo - kolor niebieski

  • Producent: Moluk
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7640153434227
  • EAN: 7640153434227