Zabawy edukacyjne 4-latka. Wielka Akademia

Edukacja i zabawa!"Zabawy Edukacyjne 4latka" wspierają wszechstronny rozwój dziecka. Zadania uczą, rozwijają myślenie, ćwiczą koncentrację, umiejętność opowiadania, utrwalają wiedzę.Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom Twoje dziecko wyprzedzi rozwojem rówieśników, a dalsza nauka będzie szła mu...
8,99 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,99 zł

Opis

Edukacja i zabawa!

"Zabawy Edukacyjne 4latka" wspierają wszechstronny rozwój dziecka. Zadania uczą, rozwijają myślenie, ćwiczą koncentrację, umiejętność opowiadania, utrwalają wiedzę.

Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom Twoje dziecko wyprzedzi rozwojem rówieśników, a dalsza nauka będzie szła mu łatwo. Znacznie szybciej osiągnie kolejne poziomy edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Zabawy edukacyjne to mądry sposób spędzania czasu przez ciekawe świata dziecko. W każdej książce umieszczonych jest 46 rozwijających zabaw-zadań dostosowanych do wieku dziecka. Na końcu każdej książki umieszczono ponad 40 naklejek.

Monika Majewska to autor książki "Zabawy edukacyjne 4-latka. Wielka Akademia".

Książeczka pt. "Zabawy edukacyjne 4-latka. Wielka Akademia" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Chcąc wspierać harmonijny rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Piękne, barwne ilustracje rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na zewnątrz, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby.

Jeśli po lekturze całej książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - sprawdź też kolejne bajki z cyklu "WIELKA AKADEMIA".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Zabawy edukacyjne 4-latka. Wielka Akademia" wydało Wydawnictwo Bookolika. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.