Zabawy i zadania z naklejkami. Młodzi Tytani Akcja! Outlet

Zabawy i zadania z naklejkami to książka, w której każde dziecko, niezależnie od talentów i indywidualnych zdolności, odkryje dla siebie coś ciekawego. Samodzielne rozwiązywanie poleceń daje niezwykłą satysfakcję, dlatego znajdują się tu bardzo zróżnicowane zadania: od najprostszych zgadywanek i...
4,82 * 11,62 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,81 zł

Opis

Zabawy i zadania z naklejkami to książka, w której każde dziecko, niezależnie od talentów i indywidualnych zdolności, odkryje dla siebie coś ciekawego. Samodzielne rozwiązywanie poleceń daje niezwykłą satysfakcję, dlatego znajdują się tu bardzo zróżnicowane zadania: od najprostszych zgadywanek i kolorowanek dla najmłodszych dzieci, po trudniejsze - dla doświadczonych entuzjastów łamigłówek.

Zadania i zagadki zostały opracowane przy wsparciu merytorycznym metodyków nauczania przedszkolnego. Młodzi Tytani Akcja!. Zabawy i zadania z naklejkami zawierają zadania kształtujące spostrzegawczość oraz sprawność oko-ręka. Do książki dołączone są naklejki.

Książeczka "Zabawy i zadania z naklejkami. Młodzi Tytani Akcja!" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Zabawy i zadania z naklejkami. Młodzi Tytani Akcja!" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

 • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
 • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
 • Ładne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
 • Ponadto lektura książek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija zakres słownictwa.
 • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim więź.

 

Historyjka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy załatwiać sprawunki.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie wahaj się i kup dla niego również następne części z cyklu "Zabawy i zadania z naklejkami".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Zabawy i zadania z naklejkami. Młodzi Tytani Akcja!" opublikowało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to sprawdź też pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Zabawy i zadania z naklejkami. Młodzi Tytani Akcja!

 • Wydawnictwo HarperKids
 • Seria Zabawy i zadania z naklejkami
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 24
 • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
 • Model: 978832766232333
 • EAN: 978832766232333
 • Wymiary: 21.0x29.7cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>