Zaczynamy pisać. Szlaczki

To proste ćwiczenia grafomotoryczne, dzięki którym najmłodsi będą mogli poćwiczyć rączkę, by później łatwiej było im pisać literki i cyferki. A kolorowe naklejki sprawią, że nauka zamieni się w zabawę.
4,58 * 4,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,96 zł

Opis

To proste ćwiczenia grafomotoryczne, dzięki którym najmłodsi będą mogli poćwiczyć rączkę, by później łatwiej było im pisać literki i cyferki. A kolorowe naklejki sprawią, że nauka zamieni się w zabawę.

Historyjka "Zaczynamy pisać. Szlaczki" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

"Zaczynamy pisać. Szlaczki" należy do grupy książek dla dzieci, wspierających naukę pisania i liczenia. Wybierz tę publikację, by ćwiczyć z dzieckiem przyswajane umiejętności po powrocie z przedszkola. Pełna ciekawych ilustracji i zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się frajdą.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania licznych pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez problemu można ją spakować dziecku do plecaka.

Jest to krótka produkcja - jej długość to 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Zaczynamy pisać. Szlaczki" wydało Wydawnictwo Books And Fun. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała maluchowi, to zobacz również pozostałe publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.