Zadzwoń po superrodzinkę! Misja ratunkowa. Na ratunek planecie

Planeta ziemia tonie w odpadach! Uratować ją oto misja specjalna! Razem z SuperRodzinką wykonaj zadania, by uratować planetę.Seria Zadzwoń po SuperRodzinkę! Misja ratunkowa to książki z zadaniami, naklejkami, puzzlami i wypychanką z modelem!Weź udział także w innych misjach: Na ratunek dzieciakom,...
6,18 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,43 zł

Opis

Planeta ziemia tonie w odpadach! Uratować ją oto misja specjalna! Razem z SuperRodzinką wykonaj zadania, by uratować planetę.

Seria Zadzwoń po SuperRodzinkę! Misja ratunkowa to książki z zadaniami, naklejkami, puzzlami i wypychanką z modelem!

Weź udział także w innych misjach: Na ratunek dzieciakom, Na ratunek ludziom, Na ratunek zwierzakom, Na ratunek radości, Na ratunek zwyczajom

Podaruj maluchowi książeczkę "Zadzwoń po superrodzinkę! Misja ratunkowa. Na ratunek planecie". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Publikacja "Zadzwoń po superrodzinkę! Misja ratunkowa. Na ratunek planecie" została wydana przez Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz też inne publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niedrogi wybór.