Zakraplacze Zygzaki. Pipetki dla Dzieci 4 szt. Cass film

  • 765023839630
Nauka przez zabawę!Learning Resources to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, któremu zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się...

79.53 zł

-3%

81.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Nauka przez zabawę!
Learning Resources to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, któremu zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!
Zabawa pipetką polega na zasysaniu i wydmuchiwaniu różnych płynów, można robić bańki mydlane, łączyć kolory lub zasysać i wydmuchiwać wodę podczas kąpieli. Suchą pipetką można dmuchać na skórę twarzy czy rąk powodując niespotykane doznania. Odkryj nasz wybór kreatywnych zabawek, które zachęcają dzieci do praktycznego uczenia się i rozwoju poprzez kreatywność i wyobraźnię. Dzieci uczą się doskonalenia umiejętności motorycznych oraz zapamiętywania kolorów. Podmuch pipetki daje też możność zabawy np. z piórkami. Przy okazji zabawy pipetką - poprzez ściskanie gruszki - dziecko rozwija zdolności motoryczne dłoni.
W zestawie 4 pipetki w kolorze: pomarańczowym, niebieskim, zielonym i fioletowym. Pipetka składa się z gumowej kolorowej gruszki i plastikowej rurki w kształcie zygzaka. Cały zestaw mieści się w wygodnym pojemniku z praktycznym uchwytem. Pipetki wykonano z wytrzymałego, nietoksycznego tworzywa.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zakraplacze Zygzaki. Pipetki dla Dzieci 4 szt. Cass film

  • Wiek: 2+
  • Wymiary: 150x105x105 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 765023839630
  • EAN: 765023839630