Zapowiedź zbawienia. Religia. Kl. 4 Szkoła podstawowa. Podręcznik

Oddajemy w Wasze ręce nowy podręcznik do klasy IV, są w nim spisane treści, dzięki którym dowiecie się, jak być posłańcami Pana Jezusa w naszych czasach. Czytając go, poznacie również historię nieustannej miłości Pana Boga do człowieka spisaną w Starym Testamencie. Mądrość płynąca z opisanych tam...
33,61

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,77 zł

Opis

Oddajemy w Wasze ręce nowy podręcznik do klasy IV, są w nim spisane treści, dzięki którym dowiecie się, jak być posłańcami Pana Jezusa w naszych czasach. Czytając go, poznacie również historię nieustannej miłości Pana Boga do człowieka spisaną w Starym Testamencie. Mądrość płynąca z opisanych tam wydarzeń jest nadal aktualna.

FAQ

Sprawdź sekcję zadawane pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Zapowiedź zbawienia. Religia. Kl. 4 Szkoła podstawowa. Podręcznik"?
Autorami podręcznika są Maria Baron, ks. Zygfryd Waskin.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Zapowiedź zbawienia. Religia. Kl. 4 Szkoła podstawowa. Podręcznik" opublikowało Wydawnictwo i Drukarnia Świętego Krzyża.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu książek szkolnych dzielą Cię 3 kroki:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autorów, wydawnictwa.
3. Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Treść Zapowiedź zbawienia. Religia. Kl. 4 Szkoła podstawowa. Podręcznik składa się z 207 stron. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera znaczące i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie produkty szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Zapowiedź zbawienia. Religia. Kl. 4 Szkoła podstawowa. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>