Zapytaj Dlaczego Dzieci Zwierząt Tak Szybko Się Uczą Outlet

Autor: Hannah Wilson, Nicki Palin Niezwykły sposób na wprowadzenie dzieci w świat przyrody. Książka zawiera wiele ciekawostek i cennych informacji na temat dorastania młodych zwierząt. Dodatkową atrakcją publikacji są zestawy pytań i odpowiedzi, które pozwalają ugruntować zdobytą przez dziecko...
9,95 * 19,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,14 zł

Opis

Autor: Hannah Wilson, Nicki Palin Niezwykły sposób na wprowadzenie dzieci w świat przyrody. Książka zawiera wiele ciekawostek i cennych informacji na temat dorastania młodych zwierząt. Dodatkową atrakcją publikacji są zestawy pytań i odpowiedzi, które pozwalają ugruntować zdobytą przez dziecko wiedzę.

Za treścią książeczki "Zapytaj dlaczego dzieci zwierząt tak szybko się uczą Odsłaniaj odpowiedzi Hannah Wilson i Nicki Pallin" stoi Hannah Wilson, Nicki Palin.

Wspieraj poznawanie świata przez przedszkolaka za pomocą atrakcyjnych książeczek poruszających interesujące tematy. "Zapytaj dlaczego dzieci zwierząt tak szybko się uczą Odsłaniaj odpowiedzi Hannah Wilson i Nicki Pallin" to świetny podarunek dla ciekawskiego malucha. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ładne, kolorowe obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i rozwijania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o treści pozytywnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu książka zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to krótka książka - ma 18 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja "Zapytaj dlaczego dzieci zwierząt tak szybko się uczą Odsłaniaj odpowiedzi Hannah Wilson i Nicki Pallin" została udostępniona przez Wydawnictwo Book House. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to zobacz także inne publikacje tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.