Zasłona zaciemniająca przenośna Gro Anywhere Blind Ollie the Owl, GRO Company

Przenośna zasłona zaciemniająca na okno Gro Anywhere Blackout Blind Sowa Ollie brytyjskiej marki GRO to innowacyjne, pierwsze na świecie rozwiązanie tego typu, które ma za zadanie ułatwić Twojemu maluszkowi zasypianie w letnie wieczory lub w ciągu dnia, zarówno w domu, jak i w podróży. Każda mama...

156.75 zł

-5%

165.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przenośna zasłona zaciemniająca na okno Gro Anywhere Blackout Blind Sowa Ollie brytyjskiej marki GRO to innowacyjne, pierwsze na świecie rozwiązanie tego typu, które ma za zadanie ułatwić Twojemu maluszkowi zasypianie w letnie wieczory lub w ciągu dnia, zarówno w domu, jak i w podróży. Każda mama wie, jak trudne bywa usypianie dziecka, kiedy za oknem nie jest zupełnie ciemno. Zasłona ta zapewnia stworzenia maluszkowi odpowiednich warunków do wyciszenia się i spokojnego snu – czarny, całkowicie blokujący dopływ światła, materiał z oryginalnym wzorem z Sową Ollie zaciemnia pomieszczenie. Pasuje do każdego okna o wymiarach nie większych niż 130 x 198 cm, a dzięki rzepom i przyssawkom jest bardzo łatwa w regulacji i montażu oraz dokładnie przylega do szyby okiennej. W zestawie znajduje się wygodna torba do przechowywania i transportu zasłonki.

Najważniejsze cechy:
• wykonana z lekkiego 100% poliestru premium, całkowicie blokującego dopływ światła i zapewniającego zaciemnienie pomieszczenia
• kolor: czarny z grafiką Sowy Ollie, gwiazdek i księżyca
• łatwa w montażu dzięki przyssawkom
• możliwość regulacji wielkości dzięki rzepom - maksymalny rozmiar okna: 130 x 198 cm
• dołączona torba do przechowywania i transportu
• nadaje się do prania w pralce w temperaturze 40°C
• nie wirować, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie prasować
• spełnia najwyższe brytyjskie i europejskie standardy (CE)

Produkt zdobył złoty medal w konkursie Prima Baby and Pregnancy w 2016 roku.

Warto wiedzieć:

Zasłona Gro Anywehere Blind nie jest przeznaczona do permanentnego stosowania. Zaleca się zdejmowanie zasłony z okna, kiedy nie jest konieczna. Należy unikać długotrwałego wystawiania zasłony na działanie promieni słonecznych.

Przy zdejmowaniu należy unikać szarpania za zasłonkę. Zaleca się położenie odpiętej części materiału na stole, aby zmniejszyć obciążenie przyssawek i ich pojedyncze odpinanie. Gwałtowne szarpnięcie zasłony może spowodować, że szyba i/lub produkt mogą ulec uszkodzeniu

Jak instalować?

Montaż rozpoczynaj zawsze od rogu, w którym znajduje się metka ze wskazówkami. W wysokich oknach rozpoczynaj zawsze od rogu z metką i prawego górnego rogu okna. Przymocuj przyssawki na całej szerokości okna. W szerokich oknach rozpoczynaj montaż od lewego górnego rogu okna. Do ściągnięcia nadmiaru materiału użyj systemu dopasowującego. Jeśli chcesz skrócić materiał, rozepnij guzik przy obwódce, pociągnij taśmę i zapnij guzik z powrotem. Może się zdarzyć, że z uwagi na typ szkła i zmiany temperatury, przyssawki nie będą przywierały dokładnie. W takim przypadku upewnij się, że szkło jest czyste, zwilż przyssawki i przymocuj ponownie.

Może się zdarzyć, że wskutek transportu przyssawki ulegną odkształceniu i bezpośrednio po wyjęciu z opakowania nie będą przywierać skutecznie do okna. Nie należy się tym przejmować. Zegnij po prostu przyssawkę w połowie i wałkuj palcami przez 30 sekund. Odzyska swój stożkowy kształt i przylgnie do szkła. Jeśli pierwsza próba się nie powiedzie, wtedy powtórz czynność, a przyssawka z pewnością odzyska właściwy kształt.

Zasłona Gro Anywhere Blind Ollie the Owl jest częścią większej kolekcji z Sówką Ollie, - możesz dobrać do niej inne produkty z tej samej serii.

Video:

Brytyjska marka Gro Company to lider rynku śpiworków do spania do dzieci. Powstała w 2000 roku jako wynik typowych rodzicielskich starań Ouvrielle i Rona Holmesów o spokojny sen ich syna Sama. Szwagierka z Austrii użyczyła umęczonej parze niemowlęcego śpiworka – tego typu rozwiązania nie były jeszcze wówczas znane w Wielkiej Brytanii – a ten okazał się dla nich prawdziwym zbawieniem, bo dziecko przespało aż 12 godzin! Tak narodził się pomysł stworzenia pierwszego Grobag – śpiworka, który wspierałby rodziców w ich zmaganiach o zdrowy i bezpieczny sen maluszków. Dziś marka ma na koncie kilka milionów sprzedanych śpiworków, światową renomę, wiele nagród przyznanych przez międzynarodowe organizacje i kilkanaście produktów, ułatwiających rodzicielstwo.

Gro od początku ściśle współpracuje z organizacją The Lullaby Trust, propagującą bezpieczny sen dziecka, prowadzącą badania i profilaktykę SIDS (Zespół nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt).

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zasłona zaciemniająca przenośna Gro Anywhere Blind Ollie the Owl, GRO Company

  • Producent: Gro Company
  • Kod producenta: EFA009
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5055531025324
  • EAN: 5055531025324