Zatrzaskowy łańcuch Ks Kids Training2s

  • 4892493210259
Wzmocnij zdolności motoryczne. Rozwiń świadomość przestrzenną.   Zestaw 18 kolorowych pasków na zatrzask da dzieciom mnóstwo zabawy i nauki. Poprzez przyczepianie i odczepianie kolorowych pasków, dzieci mogą rozwijać swoje mięśnie rąk i umiejętności motoryczne. Zatrzaskiwanie pasków i towarzyszący...

62.50 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Wzmocnij zdolności motoryczne. Rozwiń świadomość przestrzenną.

 

Zestaw 18 kolorowych pasków na zatrzask da dzieciom mnóstwo zabawy i nauki. Poprzez przyczepianie i odczepianie kolorowych pasków, dzieci mogą rozwijać swoje mięśnie rąk i umiejętności motoryczne. Zatrzaskiwanie pasków i towarzyszący temu dźwięk rozładowuje napięcie emocjonalne dziecka. Zestaw zawiera przewodnik z możliwościami tworzenia różnych wzorów z pasków. Dziecko może również utworzyć swój własny, unikalny wzór. Jest to dobra zabawa pomagająca rozwijać świadomość przestrzenną.

ŁAŃCUCH ZATRZASKOWY może być pomocą zarówno do swobodnej, twórczej zabawy dziecka, jak i do zabawy ustrukturowanej, wymagającej od dziecka stosowania się do instrukcji, koncentrowania uwagi i planowania działań. Dziecko może ćwiczyć zdolności odwzorowywanie czyli odwtórcze i konstrukcyjne, twórcze.

Zestaw zawiera:

  • 18 pasków na zatrzask
  • przewodnik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zatrzaskowy łańcuch Ks Kids Training2s

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4892493210259