Zbiór zadań typu maturalnego Chemia ZR

Zbiór zadań typu maturalnego, występujący w dwóch częściach, został przygotowany dla osób przygotowujących się do matury z chemii na poziomie rozszerzonym, począwszy od roku 2023. Zadania zawarte w zbiorze (w obu częściach łącznie) obejmują wszystkie treści Podstawy programowej w zakresie...
38,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,61 zł

Opis

Zbiór zadań typu maturalnego, występujący w dwóch częściach, został przygotowany dla osób przygotowujących się do matury z chemii na poziomie rozszerzonym, począwszy od roku 2023. Zadania zawarte w zbiorze (w obu częściach łącznie) obejmują wszystkie treści Podstawy programowej w zakresie rozszerzonym, która obowiązuje od 2019 roku.

Struktura zbioru jest uporządkowana według tradycyjnego podziału i składa się z siedemnastu rozdziałów, które się pokrywają z rozdziałami Kompendium maturalnego, wydanego przez Oficynę Edukacyjną * Krzysztof Pazdro.

Zadania występujące w zbiorze odpowiadają nowej formule zadań maturalnych, ogłoszonej przez CKE w Informatorze o egzaminie maturalnym z chemii od roku szkolnego 2022/2023. Nowe typy zadań maturalnych charakteryzują się między innymi tym, że występują w nich fotografie, ilustrujące przebieg przeprowadzanego eksperymentu jego stan początkowy, pośredni i końcowy.

Końcową część zbioru (obu jego części) stanowią rozwiązania i odpowiedzi do wszystkich zadań oraz zestaw tablic uzupełniających, niezbędnych przy ich rozwiązywaniu.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zbiór zadań typu maturalnego Chemia ZR

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki