Zdrowe odżywianie Ks Kids Training2s

  • 4892493210129
Rozumienie pojęcia żywności. Rozwiąż problem związany z wybrednym jedzeniem.   Większość dzieci ma problem z wybrednym jedzeniem i są oporne na niektóre rodzaje żywności.  W skład zabawki zdrowe odżywianie wchodzi pacynka i 34 karty z żywnością. Rodzice mogą pokazywać jak pacynce smakują różne...

49.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Rozumienie pojęcia żywności.
Rozwiąż problem związany z wybrednym jedzeniem.

 

Większość dzieci ma problem z wybrednym jedzeniem i są oporne na niektóre rodzaje żywności.  W skład zabawki zdrowe odżywianie wchodzi pacynka i 34 karty z żywnością. Rodzice mogą pokazywać jak pacynce smakują różne rodzaje żywności i jaka jest ich wartość. Do zabawki dołączona jest również piramida żywności która uczy dziecko prawidłowego porcjowania żywności. Ta zabawka to świetne rozwiązanie do nauki zdrowego żywienia.

Zabawka może być wykorzystywana na wiele sposobów, zależnie od pomysłu dziecka i opiekunów. Doskonale nadaje się do wykorzystania w zabawkach projekcyjnych, organizowania teatrzyków. Zachęca do zabaw interakcyjnych, w których dzieci i opiekunowie mogą wchodzić w role i wspólnie tworzyć zabawowe historie i opowieści.

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zdrowe odżywianie Ks Kids Training2s

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4892493210129