Zestaw 2 książek: Ukryte terapie. Część 1 i 2

Zestaw dwóch części książki "Ukryte terapie" autorstwa Jerzego Zięby Jerzy Zięba od ponad 20 lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Pierwsza część Ukrytych Terapii stała się bestsellerem w latach...

124.84 zł

Dodaj do schowka

Opis

Aby ustrzec się przed dolegliwościami i problemami zdrowotnymi, należy posiąść pewną wiedzę na temat zapobiegania chorobom i leczenia różnych schorzeń. Chcąc dowiedzieć się, w jaki sposób dbać o swoje zdrowie, warto sięgnąć po "Ukryte terapie". Oferowany przez nas zestaw zawiera dwie książki, które stały się w Polsce niekwestionowanymi bestsellerami. Napisane w przystępny sposób pozwalają czytelnikowi na zgłębienie tematu profilaktyki dotyczącej przede wszystkim chorób przewlekłych oraz nowotworów.
Nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego warto sięgnąć po książki autorstwa Jerzego Zięby pod tytułem "Ukryte terapie". W książkach tych znajdują się rzetelne, poparte wieloma badaniami i analizami informacje dotyczące przede wszystkim naturoterapii. Te niepozorne na pierwszy rzut oka kompendia są doskonałym źródłem wiedzy podanej w przystępny, zrozumiały dla ludzi spoza branży sposób. Czytając "Ukryte terapie", można zrozumieć bardzo wiele mechanizmów mających bezpośredni wpływ na nasze zdrowie.
Posiadając odpowiednią wiedzę, jesteśmy w stanie - do pewnego stopnia - samodzielnie pomóc swojemu organizmowi. Niestety farmakologiczne rozwiązania nie zawsze przynoszą oczekiwane efekty i świetne rezultaty, warto więc mieć dodatkową alternatywę, dzięki której będziemy mogli wprowadzić zmiany w swoim dotychczasowym życiu. Książki autorstwa znanego naturoterapeuty z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem to ciekawe pozycje, które warto przeczytać. Chociażby po to, aby dowiedzieć się, czego zazwyczaj nie mówią nam lekarze.

Produkty w zestawie (2)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 124,84 zł.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw 2 książek: Ukryte terapie. Część 1 i 2

  • Autor: Jerzy Zięba
  • Jerzy Zięba
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: ZEST2_UT