Zestaw 3 drewnianych pojazdów Farma 12+ Lilliputiens

Zestaw 3 pojazdów z kolekcji Farma belgijskiej marki Lilliputiens to niebanalna zabawka z naturalnego drewna, angażująca dziecko na wiele godzin. W skład zestawu wchodzą 3 platformy na kółkach z grafiką z cyframi od 1 do 3, przypominającą wyścigowe samochody i wgłębieniami na pozostałe elementy:...
99,99 * 188,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 188,00 zł

Opis

Zestaw 3 pojazdów z kolekcji Farma belgijskiej marki Lilliputiens to niebanalna zabawka z naturalnego drewna, angażująca dziecko na wiele godzin. W skład zestawu wchodzą 3 platformy na kółkach z grafiką z cyframi od 1 do 3, przypominającą wyścigowe samochody i wgłębieniami na pozostałe elementy: drewniane klocki-kabiny w odpowiadających tym wgłębieniom kształtach – koło, trójkąt, kwadrat (funkcja sortera) – oraz mocowane do nich na rzep pluszowe główki zwierzaków-kierowców: kokoszki Paulette, osiołka Ignage'a oraz krówki Rosalie. Pojazdy łączą się ze sobą za pomocą magnesów. Wszystkie elementy zestawu mają poręczne dla maluszka rozmiary. Zabawka jest solidnie wykonana i bezpieczna. Pobudza dziecięcą wyobraźnię, zachęca do snucia opowieści, odgrywania ról i odtwarzania takich sytuacji, jak np. wyścigi czy karmienie zwierząt gospodarskich (na spodzie kloców znajdują się grafiki z marchewkami, stokrotkami i kurczaczkiem w skorupce). Rozwija koordynację ręka-oko, małą motorykę (chwytanie, suwanie, wkładanie, wyjmowanie, łączenie na magnes i na rzep), aktywizuje zmysł wzroku i dotyku, uczy liczenia do 3, rozpoznawania kształtów i kolorów.

Do tej zabawki możesz dobrać inne z tymi samymi bohaterami.
Idealnie nadaje się na prezent.
Pluszowe elementy można prać w pralce w temp. 30°C, w delikatnym cyklu. Resztę – myć powierzchniowo.

Drewniane zabawki Lilliputiens są perfekcyjnie wykończone i pomalowane bezpiecznymi farbami wodnymi. Kolorami i tematyką odpowiadają dotychczasowym kolekcjom marki, ale oferują nowe możliwości wspierania potrzeb poznawczych i rozwojowych dzieci, w tym małej motoryki i doznań sensorycznych. Ich piękny design ma istotny wpływ na kształtowanie się u malca poczucia estetyki.

 • seria: zabawki rozwojowe wielofunkcyjne
 • kolekcja: Farma
 • indeks: 83295
 • producent: Lilliputiens
 • bezpieczne od 0+
 • wiek rekomendowany: 12 m+
 • materiał: drewno FSC, poliester
 • design: Belgia
 • wymiary produktu: 31,5 x 14,5 x 9 cm
 • bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

Na Farmie Lilliputiens spotkasz najsympatyczniejsze i najbardziej pocieszne zwierzątka, m. in. krówkę Rosalie, owieczkę Yvonne, kaczora Gastona, świnkę Simona, osiołka Ignace'a czy kokoszkę Paulette. Ich codzienne przygody to dowód na to, że życie w gospodarstwie nigdy nie jest nudne.

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie miękkich tkanin i naturalnego drewna, kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.

Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!

Lilliputiens - A world full of little wonders.

Szczegóły - Zestaw 3 drewnianych pojazdów Farma 12+ Lilliputiens

 • Producent: Lilliputiens
 • Kod producenta: 83295
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 5414834832952
 • EAN: 5414834832952
 • Wymiary: 18 x 8 x 30 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Zaoszczędź na wyprzedaży >>

Bestsellery - Zabawki

Warto zwrócić uwagę na: