Zestaw bajkowy. Klinika dla pluszaków

Doktor Dosia zaprasza! Odwiedź niezwykłą klinikę Twojej ulubionej bohaterki baw się razem z nią i jej wesołymi pluszakami. W bajkowym zestawie znajdziesz książeczki z zadaniami i naklejkami oraz przybory doktor Dosi. Przed badaniem koniecznie wytnij z okładki specjalną kartę Sprawdź swój wzrok...

18.39 zł

-8%

19.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Doktor Dosia zaprasza! Odwiedź niezwykłą klinikę Twojej ulubionej bohaterki baw się razem z nią i jej wesołymi pluszakami. W bajkowym zestawie znajdziesz książeczki z zadaniami i naklejkami oraz przybory doktor Dosi. Przed badaniem koniecznie wytnij z okładki specjalną kartę Sprawdź swój wzrok teraz możesz już zacząć przyjmować pacjentów!
Następny, proszę!
Klinika dla pluszaków to animowany serial z wytwórni Disneya o przygodach opiekuńczej sześciolatki, o imieniu Dosia, która prowadzi klinikę dla zabawek. Kiedy dziewczynka przykłada stetoskop do którejś ze swoich zabawek coś magicznego zaczyna się dziać, jej pluszaki ożywają, dzięki czemu Dosia może się z nimi komunikować. Serial emitowany jest w kanale Disney Junior od 2012.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw bajkowy. Klinika dla pluszaków