NOWOŚĆ Zestaw dinozaurów w słoiku + akcesoria Diplodok

Zestaw dinozaurów w słoiku + akcesoria Diplodok

  • 1818912367758
Figurki zwierzątek są czymś, co uwielbiają wszystkie dzieci - zarówno te małe, jak i większe. Dają nieograniczone możliwości zabawy, co bardzo pozytywnie oddziałuje na wyobraźnię dzieci. Zestaw składający się z imponującej liczby elementów pozwoli na zaaranżowanie wesołej zabawy, która z pewnością...

41.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Figurki zwierzątek są czymś, co uwielbiają wszystkie dzieci - zarówno te małe, jak i większe. Dają nieograniczone możliwości zabawy, co bardzo pozytywnie oddziałuje na wyobraźnię dzieci. Zestaw składający się z imponującej liczby elementów pozwoli na zaaranżowanie wesołej zabawy, która z pewnością szybko się nie skończy. Dużą zaletą prezentowanego zestawu jest możliwość równoczesnej zabawy figurkami przez kilka osób - w ogromie figurek każdy znajdzie coś dla siebie.
Figurki dinozaurów, które znajdują się w zestawie, w wysokim stopniu oddają prawdziwy, realistyczny wygląd zwierząt - wszystkie elementy zostały odlane od szczegółowo wykonanej formy, dzięki czemu zachowano w ich budowie najważniejsze, charakterystyczne dla danego gatunku elementy. Przyjemny kolor zabawek zachęci dzieci do rozpoczęcia zabawy, stymulując tym ich wzrok. Dinozaury wchodzące w skład zestawu sprawią ogromną radość wszystkim miłośnikom przyrody, a także maluszkom, które ciekawi wszystko, co je otacza. Dzięki zabawie z wykorzystaniem tych elementów dziecko nauczy się, jak wyglądają dane gatunki dinozaurów, a także dowie się wielu informacji o świecie.
W zestawie znajdują się między innymi:
- Dinozaury : Tyranozaur, Diplodok, Pterodaktyl, Ankylosaurus, Stegosaurus, Styracosaurus i inne
- elementy przyrody jak drzewa i krzewy
- Skały i kamienie
w sumie zestaw zawiera ok 50 elementów
Figurki posiadają zróżnicowane wymiary, zapakowane są w solidny przeźroczysty słoik z rączką do przenoszenia.
Wszelkie figurki wchodzące w skład zestawu wykonane są z bezpiecznego i atestowanego materiału, jakim jest plastik. Użycie tego materiału w produkcji zabawek sprawia, że są one bardzo lekkie, a ich użytkowanie komfortowe. Chwytanie zabawek nie sprawi nawet najmłodszym najmniejszego problemu. Elementy zestawu nie wymagają szczególnej konserwacji - by zadbać o higienę podczas zabawy, należy czyścić figurki miękką, wilgotną ściereczką.
Ze względu na wymiary elementów wchodzących w skład zestawu, zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia.
Zabawka jest zgodna z normą EN71, co odpowiada za bezpieczeństwo płynące z jej użytkowania.
Wymiary wybranych elementów:
- dinozaury mniejsze :ok 6 cm x 3 cm
- dinozaury większe :ok 12 cm x 5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw dinozaurów w słoiku + akcesoria Diplodok

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912367758
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 1818912367758
  • Wymiary: 13.0x21.0x13 cm