NOWOŚĆ Zestaw do krojenia burger na rzepy w skrzyni

Zestaw do krojenia burger na rzepy w skrzyni

  • 5907625582919
Zestaw Fast Food do Krojenia na Rzepy Samodzielne Krojenie artykułów Spożywczych to od tej chwili czynność, którą mogą wykonywać nawet maluchy. Pomoc w kuchni to jedno z ulubionych zajęć małych przyszłych Pani domu. Duży Zestaw pełny kolorowych elementów zachwyci każdą małą pomoc kuchenną. Zabawka...

31.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw Fast Food do Krojenia na Rzepy
Samodzielne Krojenie artykułów Spożywczych to od tej chwili czynność, którą mogą wykonywać nawet maluchy. Pomoc w kuchni to jedno z ulubionych zajęć małych przyszłych Pani domu. Duży Zestaw pełny kolorowych elementów zachwyci każdą małą pomoc kuchenną.
Zabawka jest rewelacyjnym zestawem dla dziecka, które marzy o samodzielnym przygotowywaniu potraw. Zestaw składa się z dużej liczby elementów, gwarantujących udaną zabawę, podczas której można stworzyć między innymi hamburgera, hot doga, a także zaserwować jajko czy na deser babeczkę. Zabawa z wykorzystaniem prezentowanego zestawu rozwinie umiejętności motoryczne dziecka, a także pozytywnie wpłynie na jego logiczne myślenie oraz kreatywność.
W skład zestawu wchodzi:
- chleb
- hot dog
- hamburger
- jajko
- babeczka
- dwa talerze
- nóż
- skrzynka
Wieloelementowy zestaw będzie rewelacyjnym przedmiotem do zabawy we wcielanie się w rolę, co pomaga kilkulatkom na zdobywanie umiejętności interpersonalnych. Każdy maluch może wczuć się w kucharza, sprzedawcę oraz klienta, co z pewnością sprawi mu wielką frajdę. Co więcej, umożliwienie dziecku zabawy w przygotowywanie posiłków sprawi, że będzie bardziej samodzielne oraz śmielsze w podejmowaniu nowych wyzwań, jakie będą się przed nim pojawiać.
Wszystkie elementy zestawu łączą się ze sobą na rzepy, dzięki czemu możemy serwować potrawy w różnych proporcjach.
Zestaw przeznaczony jest dla wszystkich dzieci powyżej 3. roku życia. Wszelkie elementy zostały wykonane z atestowanego, bezpiecznego materiału najwyższej jakości. Konstrukcja poszczególnych części dopasowana jest do wieku dzieci, dzięki czemu są one lekkie i poręczne.

Wymiary opakowania: 22 cm x 20 cm x 6 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw do krojenia burger na rzepy w skrzyni

  • Producent Lean Toys
  • Wiek: 3-4 lata, 5-7 lat
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Rok wydania: 2020
  • Wymiary: 22.0x20.0x6 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5907625582919
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 5907625582919