NOWOŚĆ Zestaw do łowienia rybek na Baterie Pudrowy Róż

Zestaw do łowienia rybek na Baterie Pudrowy Róż

  • 1818912741985
  • 3 dni
Zestaw do łowienia rybek na Baterie Pudrowy Róż Łowienie rybek jest świetną grą dla całej rodziny. Pamiętajcie, tylko by się skupić, ponieważ rybki są sprytne i nie zawsze dadzą się złapać na haczyk. Zręcznościowa gra rodzinna dostarczy mnóstwo uśmiechu i radości, a przy tym poprawi refleks i...

53.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zestaw do łowienia rybek na Baterie Pudrowy Róż
Łowienie rybek jest świetną grą dla całej rodziny. Pamiętajcie, tylko by się skupić, ponieważ rybki są sprytne i nie zawsze dadzą się złapać na haczyk. Zręcznościowa gra rodzinna dostarczy mnóstwo uśmiechu i radości, a przy tym poprawi refleks i koncentrację wszystkich zawodników. Jesteśmy pewni, że ta klasyczna gra wywoła wiele emocji, a także nauczy dzieci zasad zdrowej rywalizacji. Zestaw wykonany w kolorze pudrowy róż. Dodatkową zaletą zestawu są efekty dźwiękowe oraz świetlne. Bardzo łatwy montaż gry.
Zasady gry są bardzo proste. By ją rozpocząć, należy umieścić baterie w podstawie do gry, a następnie ułożyć wszystkie zwierzątka w odpowiednim miejscu na łowisku. Wędki w dłoń i gotowe! Kolorowe kaczuszki i rybki kręcą się, zamykając i otwierając swe buźki. Zadaniem dwóch zawodników rywalizujących ze sobą jest sprytne wycelowanie i złapanie rybek na wędki czy w siatę. Wygrywa ten z graczy, który złowi większą ilość rybek. Z zabawki może korzystać samo dziecko, jednak gra będzie zdecydowanie weselsza, kiedy dołączy się rodzeństwo lub kolega.
Elementy zestawu:
- podstawa do gry - łowisko
- 2 muszelki do trzymania złowionych rybek
- 8 rybek
- 8 kaczuszek
- delfin
- 2 wędki do łowienia
- 2 uchwyty na rybki
- zestaw naklejek
- kabel USB
Wymiary łowiska:
30 cm x 21.5 cm x 8.5 cm
Wymiary opakowania:
30.5 cm x 21.5 cm x 9 cm
Ze względu na małe elementy znajdujące się w grze, zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. Zabawki posiadają certyfikat CE i są zgodne z normą EN 71. By uruchomić zabawkę, należy użyć trzech sztuk baterii "AA" 1.5 V, które nie są dołączone do zestawu. Zabawka jest prosta w montażu i obsłudze.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw do łowienia rybek na Baterie Pudrowy Róż

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2020
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912741985
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 1818912741985