Zestaw do robienia eksperymentów The Purple Cow - Kulki żelowe

Otaczający nas świat jest intrygujący; eksperymentowanie może dostarczyć mnóstwo zabawy i jest także edukacyjne. Zestaw małego naukowca pozwala dziecku przemienić się na kilka godzin w małego badacza i prowadzić eksperymenty we własnym domowym, laboratorium. Zestaw jest skoncentrowany na...

69.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Otaczający nas świat jest intrygujący; eksperymentowanie może dostarczyć mnóstwo zabawy i jest także edukacyjne. Zestaw małego naukowca pozwala dziecku przemienić się na kilka godzin w małego badacza i prowadzić eksperymenty we własnym domowym, laboratorium.

Zestaw jest skoncentrowany na eksperymentach z polimerowymi kulkami żelowymi. Dzięki niemu dzieci będą mogły zobaczyć jakie właściwości ma polimer, jak reaguje na różne ciecze i substancje, jak zmienia swój kształt, kolor i wiele wiele innych. Dodatkowo będzie mogło stworzyć wyjątkową bransoletkę. Zestaw zawiera 14 doświadczeń wraz z instrukcją i objaśnieniem zachodzących zjawisk. Z eksperymentami The Purple Cow nauka już nigdy nie będzie nudna!

Zestaw zawiera: opakowanie małych, transparentnych ,polimerowych kulek żelowych, opakowanie małych, kolorowych kulek żelowych, opakowanie dużych kulek żelowych, kolorowe tabletki- 9 szt., próbówka- 1 szt., pipeta- 1 szt., proszek SAP(super chłonny polimer), mała łyżeczka- 1 szt., duża łyżeczka- 1 szt., transparentna rurka i złączka.

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Zestaw do robienia eksperymentów The Purple Cow - Kulki żelowe

  • Producent: The Purple Cow
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 7290014368903
  • EAN: 7290014368903
  • Wymiary: 25 x 9.5 cm